Prémiové sauny, sauna domy až s 20-30% slevou!
Stáhnout (PDF)

Vitality kombinovaná dual sauna pro 2 osoby z cedru


 

Kombinované dual sauna se světelnou terapií!

 
Sauny iSauna sauna manufaktury se vyrábějí již 8 let v duchu kvality a funkčnosti. Teď to platí ještě více v případě rozvoje nových vnitřních finských a infrasaun.

Cílem zavedení kombinované saun Vitality bylo poskytnout v Čechách jednu novou nákladově šetrnou službu pro jednotlivcům i podnikům. Prostřednictvím dlouholetými zkušenostmi jsme se setkali mnohokrát zákazníky, objednateli, kteří si chtěli koupit kvalitní infrasaunu nebo kombinovanou saunu, ale problém byl s místem, nebo to bylo těžké finančně umožnit aby si doma mohli vytvořit kvalitní saunu harmonizují se svým domovem.

Nikdy více problém s montáží kombinované sauny! Díky speciálním prefabrikátem z cedru zajišťujeme rychlý dovoz a ještě rychlejší montáž. Vy můžete užívat účinky perfektní infrasauny nebo finské sauny ve svém domově co nejrychleji, za jeden týden!

 

iSauna kvalita jako ochranná známka

Infrasauny a finské sauny, vnitřní sauny Vitality jsou vyrobeny pouze z prvotřídního dřevěného materiálu z červeného cédru.Vôňa cedru je rozhodujícím prvkem atmosféry kombinovaných saun. Kanadský červený cedr je nezávislé od času, je to dřevo s vynikající strukturou a kvalitou.

V případě vnitřních infra kabin a finských saun výborně dokazuje kvalitu i náš mezinárodní certifikát TÜV a razítko CE osvědčení.

Jedinečnost a funkce

Na skládací kombinované sauny je charakteristické jedinečný design a dokonalá funkčnosť.Velké skleněné plochy, lavice minimálního stylem a zabudované sauna pece je činí jedinečný a pohodlný. Sauna zabírá malé místo a přece je kombinovaná originální finská sauna a infrasauna s hloubkové terapií, což je v Maďarsku zcela unikátní design.

Sauna se dá snadno umístit v bytě, v domě nebo iv salonech krásy, ve sportovních zařízeních.

Mobilizace a cenová hodnota

Na sauny z snadnou instalací poskytujeme 2 letou záruku. Díky tomu, že je sauna skládací se dá kdykoliv rozebrat a znovu smontovat. Tak je kombinovaná sauna při stahování se, při delší nepřítomnosti nebo při darování přepravitelného. Díky designu a kvalitním materiálům si sauna cenovou hodnotu dlouho zachová.

Kombinovaná sauna Vitality II. Stavba sauny doma


Kombinovaná sauna Vitality II. pro 2 osoby je taková kombinovaná sauna, ve které se nachází finská sauna a infrasauna. Je to kombinace tradičního potní koupele a hloubkové terapie infratechnológie v jedné kabině.

Je dokonale pohodlná pro dvojice. Pokud rádi Saunujete se svým partnerem, členem své rodiny, nebo máte rádi kvalitně strávený čas během fyzické a duševní regeneraci, tak je tato kombinovaná sauna perfektní volbou pro Vás.

Může být taková ozdoba a doplněk obýváku nebo koupelny, která pomůže odpočinout si a udržet si zdraví.


 

Komu doporučujeme řada výrobků Vitality dual sauny?


 - Pro soukromé osoby, kteří rádi saunu doma

 - Pro dvojice, rodiny

 - Pro salony krásy, wellness střediska

 - Pro sportovní zařízení

 - Pro hotely, penziony, ubytovny

cz hu de en at sk
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažer Zaslání zprávy Online průzkum sauny