Názory o iSauna - O nás mluvili a psali

loading
Názory o iSauna sauna manufaktury

Máte individuální představy sauny, wellness místnosti?

Napište nám Vaši mínění, Váš návrh, abychom námi vyráběné sauny, sauna domky, wellness prostory vedili přizpůsobit k Vašim potřebám!

Poslat

Naši sauna zákazníci psali:

 

Maďarsko Leder Zoltán - Interiérový návrhář - 2014

"Našel jsem Vaší stránce plán interiéru pekárny Lipót, co mě přesvědčil o profesionalitě. Na základě tohoto jsem svému zákazníkovi doporučil, abychom pověřili s plánováním a realizací individuálního wellness světu firmu Infraworld Kft. (s.r.o). Během spolupráce se mi líbila Vaše otevřenost, kreativita a Vaše loajalita. S víceletou praxí co mám za sebou mohu říci, že je velmi vzácné, abych věděl jako interiérový návrhář takto flexibilně pracovat s firmou, která vyrábí i realizuje. Mám pocit, že budeme mít ještě společnou práci ! "

Švýcarsko Thomas Duda

"V Listopadu jsme si prohlédli v Max City v Törökbálinte tu saunu, na jejímž základě jsme si objednali od Vás jeden venkovní sauna domeček. Proběhla přehlídku místa. Na naši maximální spokojenost se nám podařilo sestavit pomocí inteligentního, konstruktivní přístup Vašeho spolupracovníka příslušenství, co budeme chtít do sauny. V showroomu jsme také úspsn jednali. Konstrukce podle našich představ byla cenově vyšší, než původní částka co jsme určili na stavbu sauny, ale vysoká kvalita co jsme vydělit na stránce av showroomu nás přesvědčila. Sauna byla předána v slíbeném termínu, a takto si už na Vánoce mohla rodina spolu vychutnávat saunování v sauna domku. "

Čechy

"S VAŠÍM sauna designér spolupracovníkům jsme maximálně spokojeni. Je milý, inteligentní, korektní, svými dobrými nápady, ale ne naléhavě, nám pomohl sestavit pro nás tu nejvhodnější konstrukci. Spolupracovníci, kteří montovali saunu také byli milí a pilní. Vzácná je taková firma, radost byla s Vámi pracovat. "

Maďarsko Herbert Dénes - 2012

"Na stránce www.szaunagyartas.hu jsem našel Vaši firmu a dalsí inspirace jsme dostali ze stránky www.külteriszaunahaz.hu. Pro mě bylo nejsympatičtější, že podle individuálních potřeb připravujete sauny ao sauně dostaneme 3D plán zdarma. Měli jsme dost jednoznačnou představu zahradní sauny, ale iSauna manufaktura nám svými řešeními rozšířili hranice možností. Nyní již víme, že co znamená věta "sauna na míru odráží osobnost našeho zákazníka. "

Cypřiš Vladimir Petrov - 2014

"ISauna Manufakturu jsme našli na internetu, a na první pohled se zdálo, že je bizarní nápad pověřit jednu maďarskou firmu na projektování a stavbu sauny vyhovující všem našim potřebám do našeho domu na Kypru. Otevřenost personálu, průběžná komunikace, profesionalita a vizualizace nás přesvědčili, že jsme si vybrali dobře. Před několika dny jsme převzali naši saunu, která překonala všechny naše představy. Díky. "

Slovensko Július Suvert - 2014

"Do rodinného domu, který se staví na Slovensku jsme si chtěli finskou saunu a jeden nás známí Vás doporučil. Už během prvního rozhovoru jste mě přesvědčili, že je logickou volbou infrasauna a Himalájská solná terapie k finské sauně. Každý člen rodiny si umí maximálně využít různé funkce sauny. Jsme velmi spokojeni, a doufáme, že naším doporučenín ještě více zákazníků se bude moci těšit z ručně připravených výrobků.

Rakousko Scheibenbauer Christofer - 2012

"Na jejich práci je typická přesnost a pozornost, tak jako na sauny i na zákazníka"

Slovensko Ján Gaspar - 2013

"Po nepříjemností, které jsem zažil během stavby jsem hledal takovou firmu na výstavbu sauna wellnessu, která drží v jedné ruce výstavbu od plánování po realizaci. Kolem 150 m2 suterénu se přeměnilo na funkční wellness s čistým designem. "

Německo Jörg Hennerichi - 2014

"Hodně jsme přemýšleli na tom, že jestli má být sauna interiérová nebo exteriérová. Srdce nás tahalo ke stavbě exteriérové sauny kvůli pěkným výhledem. Věděli jsme, že chceme saunu v minimalistickém stylu k čemuž třeba hodně skla a báli jsme se, že v zimě si saunu nebudeme umět vhodně vytopit. Trpěliví a pomocní pracovníci firmy nás ujistil, což děkujeme, protože jsme si už užili saunu a máme ji moc rádi. "

Švýcarsko Anita Bachmann - 2014

"Dovolte mi, abych Vám i Vaším pracovníkům poděkovala tvrdou práci a rychlost, kterou jste poskytli při nově vzniklém problému. Radostí Vám oznamuji, že sauna byla už více-krát vyzkoušená as řešením při poslední opravě bezchybně funguje.

Maďarsko Lukács Anna - 2012

"Na Himálajské solné stěně v našem venkovním sauna domku nastalo krystalizovaný soli. Volali jsme servisní linku společnosti, kteří se s námi rychle kontaktovali a velmi ochotně vysvětlili, že kvůli čemuž je toto, ujistili nás, že je to přirozená reakce a upozornili nás na to, jak se můžeme v budoucnu tomuto vyhnout. Pro nás bylo velmi důležité, aby firma byla ochotna iv budoucnu při případné poruše, nejen po koupi vyrobku. "

Rakousko Forster Markus - 2012

"Upřímně přiznávám, že více společností jsem navštívil v souvislosti stavby sauny, protože jsem chtěl koupit dobrou kvalitu co za nejnižší cenu. Během prohlídek v showroomech jsem viděl, že peníze odrážejí kvalitu a při tomto výrobku je to také pravda, že nejlevnější je nejdražší. Našel jsem spoustu dobrých firem, ale myslím, že jsem si vybral tu nejlepší! "

Německo Jürgen Häberle - 2013

"Moje rodina už léta žije tak, že dává pozor na své životní prostředí a hledali jsme takovou firmu při stavbě našeho domu, zahrady, která vykononáva svou práci také na tomto principu. Pro nás bylo důležité, aby náš sauna domek byl vyhotoven z kvalitních príprodných materiálů a vyříznutím použitého dřevěného materiálu nebyly poškozeny deštnými pralesy. Díky izolovanému sklu, a LED osvětlení je sauna domek šetrný na energii. Jsme vděčný za společné přemýšlení a bezchybný výsledek ".

Švýcarsko Fritz Hubmann - 2014

"Objednali jsme si kombinovanou saunu do našeho penziony ve Švýcarsku, kterou na základě telefonického jednání nám vyhotovili přesně podle 3D plánů. Při prebaní sauny jsme se rozhodli, že s Vaší firmou chceme i nadále spolupracovat, a tak nás napadlo, že Vás pověříme s plánováním rodinného domu, který budeme zanedlouho stavět. Plány absolutně odráží náš vkus, a obzvlástě díky za to, že pomocí plánů jste ulehčili práci i ostatním profesím.

Slovensko Andrej Mirossay - 2012

"Když jsem vyhledal Vaši předváděcí síň jsem měl spoustu otázek ohledně užívání, vytvoření sauny, ohledně materiálu a stavby sauny.Váš kolega mi navrhl, abych šel se podívat do Vaší výrobně v Hédervár, kde na všechny mé otázky dostanu odpověď. Byl jsem vděčný za možnost, protože jsem se chtěl detailně přesvědčit, že se rozhodnu dobře, pokud budu kupovat od Vás. Ve výrobně truhláři mi všechno ukázali as trpělivostí odpověděli na všechny mé otázky. "

Maďarsko Berger György - 2012

"Během návštěvy výrobny v Hédervár vstřícnost personálu nás ještě lépe přesvědčil o tom, že jsme si zvolili dobrou firmu. Na všechny otázky jsme dostali odpoveď.Na sauna domku co právě byl během výstavby na západ nám ukázali všechny luxusní doplňky. Na základě tohoto jsme i mi rozšiřovali svůj sauna domeček s vytápěným odpočinkovým prestory, krbem s imitací ohně, sedačkou, a Smart televizorem. Děkujeme ještě jednou za pozvání! "

Slovensko Ing.Koloman Olegra - 2013

"Sauna ovladač na dálkové ovládání naše 3 leté dítě začarovaly. Volali jsme centrálu, kde ještě v ten den nám poslali s kurieskou službou jeden nový ovladač, a tak již druhý den jsme věděli znovu používat saunu. "

USA Claudia Morton - 2013

"Několik let s mým pratelné již žijeme v Los Angeles. Během naší návštěvy Maďarska jsme uviděli Vaši práci na výstavě a už i jsme se zamilovali do sauny s ergonomickými lavicemi. Při naší návštěvě jsme se setkali znovu s tou prefesionalitou co odrážejí Vaše sauny. Dovozem do Los Angeles nebyl žádný problém, cenovou nabídku na dovoz jsme dostali již na druhý den. Byla to předem zorganizovaná, profesionální práce. V našem domově smontovali kolegové saunu, která se i naším přítelem velmi líbí. "

Maďarsko Kevélyi Norbert - 2014

"Na saunagyartas.hu webové stránce se mi obzvlášť líbí sauna webshop část. Snadno jsem našel pro mě vhoné doplňky do sauny, co jsem si uměl ihned i objednat. Zvolil jsem si platbu s bankovní kartou ao dvě dny jsem si mohl převzít doma zvolené výrobky. "

Maďarsko Jász Ferenc - 2014

"Poznali jsme vnich takoví odborní tým, kteří svou aktivita, flexibilní menedžmentom, odbornou znalostí, a odhodláním vůči rozvoji nám dokázali, že se vyplatí s nimi pracovat." 

Maďarsko Surman Bálint - 2016

"Velmi pěkně děkujeme rychlou a náročnou práci.Po mé dovolené jsem si podíval kabinu a solnou stěnu. Vypadá fantasticky a toto je názor i majitele J. Představoval jsem si absolutně takovou kabinu. Dcera majitele si už vyzkoušela kabinu a velmi se jí líbí. Je útulná, vypadá prefekta a je zdravá. Jedním slovem super!"

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk