Monaco,
Luxusní saunový domek Monaco

loading
Luxusní saunový domek Monaco s odpočívadlem a sprchou
  • Luxusní saunový domek Monaco s odpočívadlem a sprchou
  • Luxusní saunový domek Monaco
  • Luxusní saunový domek Monaco -  vnitřek sauny
  • Saunový domek - moderní design
  • Luxusní saunový domek Monaco - půdorys sauny

Monaco - luxusní saunový domek na uspokojení všech potřeb rodinného wellnessu


V Monacu cítit luxus a lesk v celé zemi: nové luxusní auta, starobylé budovy, zvláštní atmosféra. Monaco nám připomíná bohatství a luxusní životní styl. Díky absolutně kvalitních materiálů, profesionální realizace, extra funkcím a unikátního stylového designu. Náš nejnovější luxusní venkovní saunový domek je vytvořena také v této náladě.

Stále častějším funkčním a stavebních prvků rodinných domů a zahrad s nádherným výhledem su luxusní saunové domy. Důvodem je, že vše se nachází v něm na jednom místě co doplńují a dělá dokonalý požitek ze sauny a zajišťuje luxusní životní styl.


Naši zákaznici mají rádi pokud saunování jim zajišťuje kompletní seaunsu, s koupáním, odpočinkem a zábavných pořadů. Luxusního saunového dům je takové místo, kde rodina a přátelé mohou strávit celý den.

Náš nejnovější luxusní saunový domek jsme vytvořili s zaručující potřeby našich premium zákazníků. Tento kombinovaný saunový dům maximálně vyhovuje všem požadavkům.
Najdeme v něm funkci infrasauny, finské sauny, parní sauny a himalájskou solnou terapii. Kromě toho jsou jeho součástí sprcha se šatnou, oddechový prostor, kuchyňka s jídelnou, Smart televizor s falešným krbem a mobilní, posuvné skleněné stěny s stínící technikou.

Představte si klenot své zahrady takovým koplexným řešením, kde se funkce luxusní sauny setkává s pohodlím Vašeho domu. Když vstoupíte do saunového domku, tak se dostanete na prostornou terasu s panoramatem.
Před tím, jakoby jste začali saunovat se umíte pohodlně připravit v šatně s vestavěnou skříní a sprchou, jejíž příjemnou atmosféru zabezpečuje hvězdná obloha.

V tomto saunovém domku hrají světla důležitou roli. Oranžový odstín himálajské solné stěny obsahující 84 minerálních látek se nádherně splývá s ledovým náladovým osvětlením pod lavicemi.

Hra plamenů imitování krbu uklidňuje, hlavně když ji sledujeme během saunování. Skryté světla, tlumené intimní osvětlení a imitování krb sauna domku slouží pro dokonalou relaxaci a luxusní zážitek.

Opravdovým unikátem sauny je vestavěný Smart televizor, který kromě sledování filmů umožňuje surfování na internetu, přečtení mailů, případně jednání.

Smart TV je televizor s internetovou funkcí. Můžete si stáhnout hudbu a filmy, držet webovou konferenci, používat Skype, prohlížet is rodinné fotky, nebo si stáhnout hry a hrát se.
Může být nástrojem pro práci, pro Vaši zábavu, nebo pro upoutání pozornosti dětí.

Terasa je v přímém spojení s kuchyní vybavenou s mini ledničkou, která je vhodná pro setkání s rodinou as přáteli.
Během sauna seance nemusíte jít do domu, protože po vystoupení ze sauny si můžete nalít občerstvení, umýt si ovoce, nebo si připravit koktejl.


Prostorná jídelna sauna domku a odpočívadlo zajišťují pohodlí pro každého.

Tento luxusní saunový dům může být dokonalou část takových domovů, kde majitelé mají rádi kvalitní materiály, unikátní stylový vzhled a všechny prvky relaxačního komfortu.
Mají rádi společenský život a chtěli by si doma pohostit svou rodinu a přátele obdarujúc jejich zážitkem wellnessu.


iSauna sauna, sauna dům se už dá objednat s ŕídičem přes moudrý telefon. Aplikace k moudrého telefonu lze stáhnout bezplatně z Apple AppStore a s Android Play Store.

 

Jak může být z vaší zahrady wellness oáza? iSauna nabízí pro každou představu řešení a zrealizujeme Váš sen!

 

Zkontaktujte se s námi, nebo nám zašlete vyplněný formulář.

West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.cz
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 15 hod)

Poslat

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

cz hu de en at sk
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažer Zaslání zprávy Online průzkum sauny