3D projekce sauny


 

Individuální projekce sauny, precizita a vědomý design od iSauna sauna manufaktury.

 

Design nám nejen odráží, ale i určí kvalitu našeho života. Sauna vytvořena náročným a vědomým plánováním vnáší použitelnost a krásu do každodenního světa. Design individuálně navržené speciální sauny dává hodnotu našemu okolí, našemu každodennímu životu.

3D projekce a design sauny zahrnuje v sobě estetiku, tvar, funkcionalitu, a zdůrazňuje jedinečné vlastnosti sauny. Pro nás je velmi důležitým design a moderní vzhled, přitom dáváme velký důraz i na funkcionalitu sauny.

Při vědomé projekce a 3D vizualizaci sauny můžeme použít naši bezbřehou fantazii, vždyť máme možnost realizovat i netradiční prvky a okouzlující efekty na vysoké úrovni. Při návrhu sauny je cílem nejen vytvoření individuálního a speciálního návrhu a vzhledu, stejně důležitá je i autentičnost.

V případě speciálního návrhu sauny konečným cílem je vizualizace a hmatatelnost reality budoucnosti. Ukázání toho, jakou dokonalou jednotu vytvoří sauna a její okolí.

Kromě toho cílem je i vyvolávání pocitů. Pocitu, který cítíme při sezení v kruhu své rodiny v horkém vzduchu sauny, a takto spolu strávíme několik příjemných hodin. Pocitu, který cítíme, když se podíváme na naši sauna kabinu vytvořenou na míru, a víme, že z této sauny existuje na celém světě jen jeden kus, který se vyrobila jedině pro nás.

iSauna sauna manufaktura svým vědomým 3D návrhem, vizualizací, vysokou precizita, speciálními řešeními a exkluzivní realizací Vám pomůže, aby sauna Vašich snů Vás každodenně obsloužila během dlouhých letech.

 

Plánování sauny vědomě. Jinak, než ostatní!

 

cz hu de en at sk
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažer Zaslání zprávy Online průzkum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslání zprávy Online průzkum sauny