Interiérový design, prodejní animačný film

loading

Máte individuální predstavu sauny?

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Užij si pohodlí svého domova!

 

Horko tepla v létě, slunce okamžitě rozpálí vaši pokožku a po chladném, klimatizovaném domě je toto objetí tepla dobré. V pantoflích si projdete pár kroků ke své dovolenkové destinace. V jedné z frekventované budapešťské čtvrti si majitel hledal místo pro svůj domo vv blízkosti svého pracoviště a svých příbuzných. Proces projektování proběhl bez problémově vdaka dlouholetého obchodního vztahu s kreativním týmem s víceletými referencemi z tohoto vztahu.

 

Návrhy fasády budovy

V architektonickém systému se objevuje záměr stylově se sjednotit a v rámci něj je významné použití materiálů masivního dřeva, které vytváří domácí atmosféru. Variacemi barev fasád byla vytvořen výrazný jedinečný vnější vzhled. Přirozené světlo vnášené skleněnými plochami je večer nahrazeno kombinovanými řešeními osvětlení.

 

Inspirace životního prostředí

Trojité rozdělení zahradních částí je určeno pro různé účely. Přední zahrada vysílá do okolního světa se svou elegantní, zdrženlivou zahradní kulturou jako místo přivítání. V areálu bazénu se konají volnočasové aktivity. V zahradě jsme také vytvořili profesionální vybavené, nezávislé lázeňské centrum, které zahrnuje finskou saunu s funkcí páry, jedinečnou kuchyňskou stěnu, lednici vína. V klidové zóně je jedinečná TV stěnu z masivního kanadského červeného cedrového dřeva a také sem patří i vodní blok.

 

Privátní, zahradní wellness-spa

I v této exkluzivní části se důsledně opakuje již dobře známá dekorativní struktura dřeva a lamel, aby spojila wellnes - spa část se stylem domu. V zadní části zahrady je volná zelená plocha vhodná na sport. Každý bod zahrady je mistrovsky navrženým uměleckým dílem v dokonalé harmonii. Fasádní povrchy z masivního dřeva Na horní privátní terase bylo cílem vykouzlit prostor, ve kterém se dá žít v každém ročním období. Unikátní hliníkový systém pergoly je moderním, estetickým a funkčním designovým prvkem.

Příjemným a estetickým pohledem je harmonie externí sauny na míru s dřevěnými povrchy fasády budovy. Jedinečnost textury dřeva ještě více zdůrazňuje unikátnost stavby.

 

Špičkový architektonický vizuální design

Naše vyspělé techniky architektonického vizuálního návrhu, architektonická kvalifikovanost a dlouholeté zkušenosti vám pomohou prezentovat vaše architektonické dílo na vysoké úrovni. Tímto způsobem můžete prezentovat své architektonické plány srozumitelným, velkolepým a efektivním způsobem s profesionálními prvky vizuálního designu.

"Za každou zahradou je ráj a některé zahrady jsou skutečným rájem." (Derek Jarman)

 iSauna Design Home

 Maximální kvalita života s exkluzivní implementací

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk