Grafické sklo dekorace


Grafické sklo, moderní interiérová architektura

 

Grafické sklo, barevné sklo, dekorativní sklo použití těchto skel se rychle rozšířilo v moderní interiérové ​​architektuře. Malované sklo, grafické sklo má mnoho dobrých vlastností. Grafické sklo je elegantní a moderní, hygienické a snadno se dá čistit. Grafické sklo se dá vybrat ze široké škály vzorů. Díky vodo vzodornej barvě se dá používat i ve sprše. Grafické sklo se dá i dodatečně zabudovat. Bez demontáže se rychle instaluje, upravuje na existující dlaždici.

Zdobení potiskem na sklo je taková novinka, která je úžasně designově a velmi jedinečná možnost dekorace. Barvené sklo, malované sklo se rychle rozšířilo na trhu v kategorii barevného stavebního skla. Grafické sklo s jedinečnými barvami a vzory nabízí nové možnosti dekorativního skla jako stavebního materiálu. Grafické sklo s jedinečnou technologii barvení umožnila přístupnost celé palety barvené škály. Grafické sklo se dá tvrdit, a tak ho můžeme použít i na potažení ploch, které jsou vystaveny vyšší teplotě. Grafické sklo, barvené sklo má tu velkou výhodu, že se barva dá použít na sko s jakýmikoli tloušťkou, a tak se dají stavět z dekorativního skla dveře sprchy, vestavěné sprchy, oddělovače prostoru a jiné stavební dokoratívne prvky.

Grafické skleněné dveře


Grafické skleněné dveře s potiskem skla umožňuje zobrazení jakéhokoli vzoru, barevného obrázku.

Ať je to jeden stávající vzor, ​​grafik, textura, kresba nebo vlastní fotka. Grafické skleněné dveře se dá zdobit tak, aby doplnila v harmonickém souladu interiér. Grafické sklo zajistí jedinečnou atmosféru místnosti, prostor zůstává otevřený přičemž ponechá intimitu pokoje.

 

Grafické sklo a vestavěná sprcha v koupelně  

Stavíme sprchy, nebo zadní stěnu nad vany z tvrzeného grafického skla, které je bezpečné a snadno se dá udržovat čistě. Díky individuálním obrazem můžeme se cítit během sprchování, jakoby sem byly v deštném pralese, na pláži nebo pod vodopádem.

Grafické sklo se snadněji udržuje čistě než obkladačky as individuálním vzorem, fotkou bude rodinná koupelna opravdu exkluzivní. V koupelně při vestavěné sprše a při zadní stěně se dá ještě kreativně použít malované sklo. Můžeme ji použít s podsvícením jako zeď, oddělovač nebo jako pult a tyto dekorační prvky opravdu oživí atmosféru koupelny.

Grafické sklo v kuchyni

Grafické sklo může být zabudováním i součástí kuchyňské linky s čím umíme oživit atmosféru kuchyně. Výhodou grafického skla je, že se snadno očistit a je bezpečné. Leckdy se dá vyměnit, rychle se namontovat.

Ostatní nápad na zdobení

Jedinečnost a pestrost grafického, malovaného skla zajistí další dekorační možnosti. Grafické sklo lze dokonale použít i jako dekorační stěna, oddělovač prostoru jako barový pult v kancelářích, prodejnách, restauracích nebo v hotelích. S 3D plánováním a vizualizací Vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

cz hu de en at sk