Stáhnout (PDF)

Himalájská solná terapie s jade masáží do wellness hotelů


Zdravotní péče jako služba


 

Říkávali jsme, že "Nejcennějším pokladem je zdraví" .Většina lidí si to i tak myslí a neustále nákladech peníze na to, aby si udrželo své zdraví a zdraví své rodiny. K Vám také právě proto jdou Vaši zákazníci. Odpočinout si, vypnout se, osvěžit se, obnovit se, využít takové služby, které mají příznivé účinky na zdravie.Naša firma vytvořila takovou kombinaci výrobku zaměřenou na zdravotní péči, který může být perfektním službou Vašeho salonu, hotelu, wellness střediska, penzionu. Je to taková služba, kterou si všichni členové rodiny mohou využít i najednou. Co by mohlo být více uvolňující pro rodiče, jak během masáži vidět své dítě se hrať.Nemusí se o ně obávat během hry se malý organismus i zotavuje, léčí se. Kombinace mobilní himalájská solná kabina a jade masážní postel Spa Pro dává najednou pro Vašich zákazníků odpočinek, požitek a zábavu v jednom 100% čistém prostředí. Oba produkty si navzájem zvyšují účinky, kvůli jedinečné atmosféry je unikátní. Díky oranžových cihel uživatel bude mít harmonické a uklidňující cítění.

 

V čem spočívá velkolepost Himálajské solné kabiny?

 

Příznivé účinky solných jeskyní je pro každého známé. Himálajská sůl je nejčistší sůl na světě a staví z ní solné jeskyně a solné pokoje. stále více alergických onemocnění a astmatu, proto stále více lidí navštěvuje solné jeskyně a solné pokoje. Tento účinek víte zajistit pro své klentov pomocí mobilní himalájské solné kabiny. Denní používání solné kabiny zmírňuje příznaky astmatu a alergií, uvolňuje průdušky, podporuje imunitní systém. Himalájskou solnou kabinu mohou používat dospělí i děti. Himalájská solná kabina je kvůli designu taková jako peskovisko, ve kterém děti rádi tráví i více hodín.Vedia se hrát ve zcela čistém prostředí, přičemž si rodič může užívat oblíbený masážní program na jade masážní posteli.


 

Proč je dobrá jade masážní postel?


 
Velkolepost Jade masážní postele spočívá v zabudované tepelné terapii, v 13 jade kamenech, v masáži páteře, ve speciální masáži krku, nohou, akupresury, v zabudovaném MP3 přehrávači, v turmalín kamenech umístěných podél páteře a 7 různým masážním programem.

 
Každonenným používáním jade masážní postele mohou být následující výsledky:

Formování postavy, hubnutí, uvolnění svalů, úprava obratlů, snížení bolesti kloubů a svalů, detoxikace, cévní dilatace, normalizace krevního tlaku a hladiny cukru v krvi brněním přestane, posílení imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu a zlepšení celkové nálady.A zde je důraz na pravidelné léčbě. Touto službou svých zákazníků budete moci častěji zdravit a budete mít takových nových zákazníků jimž je důležité své zdraví a zdraví své rodiny. Tak budete mít další příjmy a můžete počítat s trvalým růstem obratů.Tento jedinečný produkt má stálou hodnotu čímž se zvyšuje hodnota i zařízení.


Rozšiřte služby s nejnovějším vývojem s kombinací Himálajské solné kabiny s Jade masážní postelí. Buďte první ve Vašem městě, kdo se bude moci pochlubit se službou zdravotní strarostlivosti.

cz hu de en at sk