Rohová sauna, rohová infra sauna, kombinovaná sauna


 

Pravidelná návštěva sauny, infrasauny je zdravá, příjemná, ale mnohdy ne úplně levná. Asi už jste si to sami spočítali, kolik peněz za vstupenky do veřejných saun, infrasaun už jste utratiti. A přitom řešení je tak jednoduché! Pořiďte si domácí verzi sauny, infrasauny, kombinované sauny jen a jen pro sebe, pro svou rodinu, blízké a přátele.

 

Rohové provedení sauny, infrasauny, kombinované sauny


Rohová sauna, infrasauna je oblíbený model, který po designové stránce působí velmi příjemným dojmem. Zároveň rohová sauna, infrasauna žádaná do menších prostorů, jako jsou např. koupelny, kde opticky nezmenšuje prostor. V nadstandardním provedení může být sauna, infrasauna, kombinovaná sauna doplněna o solnou terapii, čímž se zkvalitní její rehabilitační účinky.
Naučili jste se navštěvovat pravidelně saunu, infrasaunu? Správně! Saunování je opravdu velmi zdravé, to bylo prokázáno už dávno. Oblíbili jste si saunování? Samozřejmě, je to nejen zdravé, ale především velmi příjemné. Pořiďte si tedy rohovou finskou saunu, infrasaunu, kombinovanou saunu přímo domů!

Vyrábíme a nabízíme rohové sauny typů:

  •  rohové sauny finské
  •  rohové sauny infra
  •  rohové kombinované sauny 4 v 1


Co znamená kombinovaná sauna 4 v 1?

 

Rohová sauna, rohová infra sauna, kombinovaná sauna v exkluzivním provedení i na míru!

cz hu de en at sk