Stáhnout (PDF)

Himalájská solní léčba s jade masážní postelí u Vás doma


Nová kombinace zdraví - himálajských solná léčba s jade masážní postelí u Vás doma


 
Jistě jste i Vy slyšeli o příznivých účincích jade masážní postele a solné jeskyně. Naše firma vytvořila pro Vás a Vaši rodinu perfektní kombinaci, která zároveň nabízí zdravotní účinky obou produktů najednou ve Vašem domově.

Velkolepost Jade masážní postele spočívá v zabudované tepelné terapii, v 13 jade kamenech, v masáži páteře, ve speciální masáži krku, nohou, akupresury, v zabudovaném MP3 přehrávači, v turmalín kamenech umístěných podél páteře a 7 různým masážním programem.

V první řadě jade masážní postel doporučujeme používat doma pro udržení zdraví, ale koli kombinací léčivých účinků terapií nacházejících se v posteli každodenním použitím napomáhá léčbě takových onemocnění jako jsou bolesti zad, problémy s páteří, s krevním tlakem, problémy s hladinou cukru v krvi, zánětu Kibou, onemocnění pohybového ústrojí, nebo důsledky způsobenými nadváhou.


Každodenním používáním jade masážní postele jsou výsledky léčby následující: formování postavy, hubnutí, uvolnění svalstva, nastavení obratlů, zmírnění bolestí svalů a Kibou, detoxikace, roztažení cév, normalizace krevního tlaku a hladiny cukru v krve, ukončení trnutí, posílení imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu a všeobecné zlepšení pohody.

 

Doporučené množství je 40 minut denně pro domácí použití.


Koncem dne se uvolněte na jade masážní posteli, užijte si kombinovaný účinek tepelné terapie a jade masáže a přitom poslouchejte na vestavěném MP3 přehrávači svou oblíbenou hudbu.

Výhody solné jeskyně si nyní můžete užívat i ve vlastním domově pomocí Himálajské solné kabiny. Himálajská sůl je nejčistší sůl světa, staví se z ní solné jeskyně a solné izby.Mobilná himalájská solná kabina je taková jako solná jeskyně jen jsme ji vyvinuli pro domácí použití.Můžete si ušetřit energii, čas a peníze.

Nemusíte jít do veřejných solných jeskyní, neboť příznivé účinky na dýchací ústrojí si můžete užívat s rodinou kdykoliv ve vlasním solné jeskyně. Denní používání solné kabiny zmírňuje příznaky astmatu a alergií, uvolňuje průdušky, podporuje imunitní systém. Himalájskou solnou kabinu mohou nicméně používat dospělí i děti.

Jade masážní postel a Himalájská solná kabina je zvláštní kombinace. Jeden po druhém, mohou výrazně pomoci v udržení zdraví, podporují léčivé procesy různých onemocnění, ale kombinovaný efekt je větší, ještě více pomáhají udržet zdraví a pohodu.


Účinky se vzájemně zesilují zatímco rodina si toto může užívat společně. Zvláštní atmosféra uchvátí dospělých. Kvůli charakteru pískoviště se stane oblíbenou zábavou detí.Vďaka zklidňující a harmonického účinku je dokonalý program pro celou rodinu.Kým se děti hrají se solí zatial si rodiče užívají nejmodernjsí Jade masážní posteli. Děti se vyvíjejí zdravě a Vy si udržíte zdraví své chrbtice.Kľudne můžete ležet na posteli a nemusíte se obávat o to co dělají děti.

cz hu de en at sk