Stáhnout (PDF)

Sušička pro koně - Solárium pro koně


 
Sušička budoucnosti pro koně - pro ochranu koní

Unikátní projekce a stavba sušičky a solária pro koně přímo od výrobce.


Použití solária pro koně se doporučuje, protože posiluje imunitní systém koní, předchází a léčí svalovou ztuhlost, brání nachlazení, zlepšuje krevní oběh v hlubších tkáních a vneposlednom řadě suší zpocené nebo umyté tělo koně.
Sušičky firmy iSauna sauna manufaktury jsou vybaveny nejmodernějšími infrazářiči, jsou montovány s Philips Vitae technologií.
Philips Vitae infra technologie je jedině schopná na detoxikaci a prohřátí tkání pomocí hloubkového tepla. Tento účinek je tím silnější a účinnější, čím je větší pronikavost infra paprsků do hloubky kůže. Pronikavost je tím větší, čím je kratší vlnová délka infračerveného záření.

V současné době nejúčinnější infrazářič na trhu je infrazářič Philips Vitae, který je schopen dostat infrapaprsků nejhlubší pod kůži (5-6 mm). To je kvůli tomu, neboť jedině tyto infrazářiče zajišťují celé spektrum (vlnové délky) infračerveného pásma, a tak i nejhlubší pronikající krátkovlnné záření. Infračervené paprsky jemně a rovnoměrně zahřívají srst a kůži koně, tím infra paprsky proniknou přes cévami protkanou vrstvou kůže do hloubky 5-6mm kde se tepelná energie rychle rozptýlí pomocí kapilár v celém těle.
V důsledku tohoto je rychlejší sušení, infra paprsky které zahřáli průtok krve odpoutají únavu, svalovou horečku a uvolní svalstvo. Zabezpečují příjemný pocit a zvyšuje výkonnost koní.

infra ziarenie pre kone

 

 

Infrazáření srst a kůži příjemně a rovnoměrně prohřejí. Infra paprsky se dostanou do podkoží do hloubky 5-6mm a tepelná energie sepřes cévy rychle rozptýlí. V důsledku toho se sušení zrychluje. Infračerveného záření vyhřátý krevní proud je účinný proti únavě, svalovým křečím, relaxaci svalů. Dává příjemný pocit a zvyšují výkon koně. 

Solárium pro koně

 

 

Provoz infrazářiče Philips Vitae je bez předehřívání

Halogenová lampa Philips Vitae nepotřebuje předehřívání. Po zapnutí infrazářičů Philips Vitae můžeme ihned užívat blahodárné účinky lampy, a takto nespotřebovává zbytečnou energii oproti jiným infrazářičem (10 - 30 minut předehřívání), nebo tradiční finské sauně (45-60 minut předehřívání).
Je to důsledkem toho, že okolí infra vlákna je naplněné halogenovým plynem a tak po zapnutí ihned dosáhne provozní teploty, při vypnutí také rychle se i ochladí.

Dálkově ovládané - ovládání aplikací přes smart telefon

Také jsme zvýšili úroveň řízení solária pro koně díky naší nové vlastní aplikaci. Podstatou služby je, že i z dálky víte spustit solárium. Není třeba abychom se nacházely v areálu jízdárny, ale máme možnost zapnout solárium z dálky i z domu.

Naše řízení je také jedinečné i v tom, že je možnost nastavení infra záření v sekcích a v dík tomu víme zvlášť zacházelo s koňmi různého věku a různého stavu.
 

aplikácia na riadenie solária

 

Výhody použití sušičky pro koně iSauna sauna manufaktury


- Posiluje imunitní systém
- Předchází a léčí svalovou ztuhlost
- Zrychlí sušení zpoceného a umytého koně
- Zabraňuje prochladnutí
- Podporuje růst kostí
- Zlepšuje krevní oběh v hlubších tkáních
- Pomocí infrazářičů Philips Vitae můžeme dosáhnout rychlý léčivý účinek v případě zranění, ran nebo odření sedlem.

Vyžádejte si naši nabídku na individuální sušičku pro koně nebo zavolejte nám kvůli projekce solária pro koně na míru!

cz hu de en at sk