Lugano,
Luxusní saunový domek Lugano

loading
nové video comfort sauna
  • nové video comfort sauna
  • Luxusní saunový domek Lugano
  • Lugano venkovní sauna půdorys

Luxusní saunový domek Lugano - precizní provedení, 100% zážitek ze saunování


 
Jsou stavitelé a jsou architekti. Umělci architektury. Jsou výrobcem saun, majstry sauny a jsou ti, kteří považují výrobu saun za umění. iSauna sauna manufaktura je taková. Umělci výrobu saun.

Luxusní venkovní saunový domek Lugano je dílem. Je dílo, které je kombinací designu s funkčností, pohodlí s luxusem a to vše dokonale v souladu s přírodou.

Design kombinovaného saunového domku dává minimalistický styl, jednoduché linie, kvalitní materiály, jedinečný design vnitra saunového domku a velké skleněné plochy. Díky skleněným stěnám saunového domku je vnitřek sauny vzdušnější a dostanete perfektní výhled na krásné okolí saunového domku.

Sofistikovaná funkčnost saunového domku se prokáže v kombinaci infra sauny a finské sauny. Hloubkové terapie infrasauny, potní účinky finské sauny a léčivá síla himalájské solné terapie v jednom saunovém domku. Široká lavice ve tvaru písnema U, umístění saunových kamen a dvě vchody do saunového domku zajišťují pro hosty nejlepší použitelnost.

Luxus a jedinečný vzhled saunového domku zajišťují podlahový rošt, opěrky lavice s LED podsvícením, jedinečně širokou vnější dreveny obklad sauny, vícenásobné léčivé účinky himalájské soli s vestavěnou saunovými kamny a speciální osvětlení sauny.

Sofistikovaná lavice, opěrky a podlahové rošt saunového domku mají samo povědomou sílu, ale s LED podsvícením vyvolávají takový celkový efekt, díky čemuž má celý saunový domek ještě speciálnější a vzrušující vzhled.

Pohodlné saunování zabezpečuje prostorné vnitřek saunového domku. Čtyři se umí najednou infrasauna, a až osm osob saunovat. Na speciální lavici se vleže tři pohodlně vejdou.
Opěrky umístěny před infrapanelmi zajišťují prefekta držení těla během používání infrasauny a vysoce kvalitní přírodní sauna materiály nám dále hýčkat smysly.


Vzhledem k tomu, že se saunová kamna nachází u skleněné stěně uprostřed, tak poskytuje nejen jedinečný vzhled, ale lze také obejít díky čemuž je dost velký prostor v sauně.


V záverečnosti saunový domek Lugano vzhledem k složitou funkčnost a díky jedinečného elegantního stylový vzhled nabízí dokonalý luxusní zážitek pro rodinu a přátele těch majitelů sauny, kteří milují kvalitu.

Aplikace iSauna je nyní k dispozici pro iPhone a Android! Aplikace pro ovládání chytrých telefonů je k dispozici ke stažení zdarma v Apple AppStore a Android Play Store:

 

 

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk