Budapešt,
Sauna dům s wellness na základě individuálního návrhu

loading
  • sauna domek na klíc
  • Zahradní sauny
  • Kombi sauna dom
  • Venkovní sauna a vířivka
  • Sauna dům
  • Projekce sauna domu
  • Moderní sauna dům

Wellness sauna dům podle individuálního návrhu
 


Tentokrát jsme se setkali s velmi unikátním a komplexním projektem!

Kromě mimořádných potřeb zákazníka byl velkou výzvou pro náš s tým mimořádné vlastnosti místa sauna domu a speciální dostupnost lokality.

Začali jsme první setkání s kompletním průzkumem daností místa a hodnocením potřeb, nároků klienta na místě.

Po mnoha nápadech a náčrtu se zrodil konečný koncept, na jehož základě jsme mohli sestavit úspěšnou přesnou kalkulaci. Jako vizuální typ náš klient upřednostnil technický balík s realistickými 3D vizuály.

Po objednání jsme se pustili do projekce a vizualizace každného důležitého bodu projektu. Během projektování jsme byli ve stálém kontaktu se zákazníkem, aby konečný výsledek byl funkce i designem vhodný pro celou rodinu.

Po dokončení plánů jsme pozvali svého klienta a rodinu na bezplatnou návštěvu továrny, kde byl představen jejich unikátní projekt a mohli se podívat do zákulisí naší rodinné sauna manufaktury.

Po přijetí nabídky se započítala cena projetkovania a začala se výroba sauna domu.

Do exteriérového wellness sauna domu byla zabudována kombinovaná sauna s funkcemi finská sauna a infrasauna, s panoramatickým tepelně izolovaným prosklením, sprchou, WC s vnějším vchodem, spojovací chodbou, jedinečným vestavěným nábytkem, inteligentním systémem elektrického podlahového vytápění a elektrickým průtokovým ohřívačem vody.

Vytvořili jsme i exteriérový terasový systém z topolu Thermowood 28 x 140 mm, resp. zadní stěnu se systémem pohyblivých odsúvacích dveří z přírodní Tyrolska borovice Thermowood.

Při stavbě sauna domu se nám podařilo zachovat nádherný 60-letý jehličnan, který se nacházel v prostoru výstavby terasového systému, a který jsme zároveň povýšili na designový prvek a symbol celé jednotky, takže navozuje ještě silnější pocit přírody.

Dokonalou zábavu i osvěžení zaručuje osobní vířivka Villeroy Boch Premium Line 8 s přizpůsobitelným masážním systémem jet-pack.

Ochranu proti nepřízni počasí a extravagantní vzhled zajišťuje pergola Bioclimatic s elektromotorem a skrytým LED osvětlením, díky kterému se dá střecha otevírat a zavírat, a dokonce se lamely dají zastavit v různých úhlech.

Stojíte před projektováním Vaší zahrady. investovaly byste do svého zdraví? Dovolte nám abychom Vám s naší 20 letou mezinárodní praxí pomohli v bezpečném a vědomém nákupu!

Viz naše živé videa a budte naším hostem na nezávaznou návštěvu naší sauna výrobně!

 

Poslat

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk