Maďarsko, Segedín,
Venkovní sauna

loading
Venkovní sauna
  • Venkovní sauna
  •  venkovní sauna dům
  •  kombinovaná sauna
  • vířivka
  • venkovní wellness
  • solná terapie
  • sauna a solná terapie

Venkovní sauna  - kombi sauna infra a finská + vířivá vana

 

Tentokrát jsme na privátním lesním statku popustili naší fantazii uzdu, při naší práci byl v maximální míře našim partnerům i náš klient. Při projížďce terénem jsme cítili energie a přírodní jedinečnosti, které se na daném pozemku nacházely. V rámci statku jsme objevili několik míst, kde se mohl projekt uskutečnit, ale nakonec jsme pro exteriérový sauna dům zvolili to nejlepší místo.


Specifikace tvaru vycházela právě z tohoto umístění. Jelikož nám terén s výhodnou polohou poskytl udivující panorama okolních kopců a rostlinstva, byla čelní strana saunového domu vyhotovena z kalených, tepelně izolovaných panoramatických skelných panelů. V zájmu ochrany životního prostředí a moderního vzhledu jsme použili individuální drážkovanou plechovou střechu a skryté žlaby, v barvě RAL 7016.


V prostorách interiéru byla vybudována ještě jedna toaleta a sprchová místnost, respektive v odpočinkovém prostoru získala své dominantní postavení vířivá vana Villeroy Boch Comfortline. Současně byla zabudována ještě jedna kombinovaná saunová jednotka s trojím efektem finské, infra a Himalaja terapeutické sauny.

 

Saunování se může stát životní formou, součástí každého dne, odpočinkem a osvěžením současně. Sauna pomůže našemu organismu zbavit se škodlivých látek, disponuje účinky na posílení imunitního systému a má cévní regenerační účinky.V rodině po mnoha generací dámy s oblibou využívaly detoxikačních účinků, jichž se dosahovalo pomocí vysokého tepla infra sauny, v kombinaci se solnou terapií a náladovým osvětlením. V infra sauně je třeba dbát na to, aby byla páteř zasahování infra zářením koncentrovaným způsobem.

 

Důvod je mimořádně jednoznačný, vždyť páteř je řídícím centrem fungování celého organismu. 
Teplo, zasahující páteř, uvolňuje svaly, rozpouští stres, dráždí konce vegetativního nervového systému, který se nachází na obou stranách, a prostřednictvím toho stimuluje fungování některých vnitřních orgánů, takže detoxikace organismu probíhá účinněji.

 

V případě sauny, saunového projektu v exteriéru je třeba brát v úvahu množství hledisek tak, aby z každého pohledu splňovala požadavky rodiny a přátel. Užíváním se potvrdilo, že individuálně vyprojektovaný exteriérový sauna dům poskytuje svým uživatelům skutečný wellness zážitek. Můžeme říci, že nyní se zdravý životní styl stal jejich rutinou! Jakož i klidná lesní atmosféra, která je doplněna o podzimní říji jelenů.

 

 

Kontaktujte náš profesionální projekční a poradenský tým a vysněme si společně váš sauna dům!

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Související doplňky do sauny

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk