Balatonfüred,
Záhradí wellness luxusní sauna domek

loading
Sauna domeček se  zelení střechou
  • Sauna domeček se  zelení střechou
  • Záhradní wellness s pergoly
  • Komfortní sauna domek
  • Inteligentní sauna domček
  • Kombinovaí sauna domek se solní léčbou

Záhradí wellness luxusní sauna domek-stavba sauny doživotní kvality.

 

Zákazník si už více-krát zvolil doživotní kvalitu iSauna Manufaktury. Toto je již 4. jednou, že si vyžádal při plánování a stavbě wellness sauny do zahrady pomoc naše profesionálního týmu.

V tomto případě je místem městečko Balatonfüred co prošlo v poslední době přes velký vývoj a můžeme říci, že se stalo nejpopulárnějším místem stavby víkendových domů.

Při přípravě tohoto sauna domku byl zakoupen pozemek s krásným výhledem na jednom nejlepším místě v městečku Balatonfüred. Pozemek je s výškově posunutými úrovněmi, kde cíl se skládá z několik funkcí.

Využitím daností pozemku jsme naplánovali jeden wellness sauna domek s vytápěnou sprchou a záchodem. Špecálne vytvořen sauna domek obsahuje takové vyjímečné strojírenské prvky jako je elektrický ohřívač vody a topný systém s infrapanely.
Aby nebyl narušen krásný výhled z horních teras na Balaton a Tihany, tak velký komfortní sauna domek s oplechovanou střechou dostal kryt z nizozemské umělé trávy.

Samotní sauna domek je jedním prvkem kompletní záhrádní wellness. Při sauna domku ve záhradní wellness byla umístěna 20m dlouhá sluneční terasa, která je z Thermowood tyrolské borovici jako sauna domeček. Sluneční terasa obsahuje jeden zvláštní vestavěný vířivá vana, ktery nabízí zážitek příjemného odpočinku po plavání ve velkém zahradním bazénu.
Na horních terasách zajišťují příjemný odpočinek jedinečné pergoly, kde zpestřují záhradní wellness takové zážitkové prvky jako jsou prýštící potok a vodopád postavený z přírodních kamenů.

V jedné dobře naprojetovanej wellness zahradě se sauna domkem se člověk může vypnout, regenerovat a zbavit se stresu. Podstatou jedné záhradní wellness je totiž to, aby zajistila úplné fyzické a duševní uvolnění. Právě proto, záhradní wellness se sauna domkem si dají postavit ti, kteří jsou vyznavači zdravého životního stylu, kde se mohou těšit z jedné takové zahrady, kde své wellness terapií naleznou všechny potřebné bylink, koření, rostliny.

Cílem záhradní wellness se sauna domkem je, aby pozitivně působila na všechny smysly na zrak, sluch, čich, chuť a dotek. Wellness zahrada je schopná, aby naplnila s energií naši duši, naše tělo.

Cituji myšlenky zákazníka: "Velmi těsný termín dodání co znamena 4-6 týdnů včetně výroby, dovozu a rozsáhlé montáže na místě věděli plně držet, čímž přispěly k překvapení na narozeniny mé manželky. Opět mě nezklamal tým iSauna manufaktury. Už vím, že proč si je zvolím i na pátý-krát.

 
iSauna komfortní sauna domy se již dají objednat s aplikací řízení sauny na moudrý telefon! K rízení sauny patřící aplikace na moudrý telefon lze stáhnout z Apple AppStore as Android Play Store obchodů ZDARMA:
 
  

 

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk