loading
Sauna Wellness víkend Budapešť
  • Sauna Wellness víkend Budapešť
  • Sauna wellness Spa v Budapešti
  • Sauna wellness Spa - realizace sauny
  • Sauna wellness Spa - projekce sauny
  • Sauna wellness - Spa interiér

Máte individuální predstavu?

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Sauna Wellness Spa v Budapešti - Projekce a realizace v jedné ruce

Co se stane, když se setká odhodlaný projektorský tým s jedinečnou místností as jeho svobodomyslným majitelem? Zde je konečný výsledek. V naší prodejně ve městě Törökbálint nás vyhledal mladý a dynamický pár, abychom jim pomohli při vytvoření wellness místnosti se saunou. Projekci i realizaci nechali absolutně na nás, nakolik naše reference je už maximálně přesvědčili.

Vybrali nás proto, že u nás je projekce, výroba a precizní realizace v jedné ruce.

Čekali nás ve svém rodinném domě v tiché části Budapešti na individuální zaměření místnosti. Na místě už bylo pro nás jasné, že pro vytvoření této sauna wellness místnosti budeme potřebovat naši maximální kreativitu, vždyť každá jedna stěna má různé rozměry, úhly a oblouky.

Touha našeho zákazníka byla, abychom mu vytvořili takovou kompletní wellness spa místnost, ve které se najde finská sauna, infrasauna, himalájská solná terapie i finská sauna. 

To celé si představili jako malou šperkovnici domu, kde se různé funkce sice perfektně oddělí, ale přitom tvoří harmonickou jednotu. Specialitou individuální wellness spa místnosti je solná kabina, kombinovaná sauna a parní kabina vyrobené na míru.

Solná jeskyně, solná kabina stavěná na místě

Jelikož členové rodiny trpí astmatem a alergií, bylo nevynechateľné vytvoření himálajské solné kabiny pro 2 osoby. Opravdovou specialitu solné kabiny dává, že každá stěna, podlaha i lavice jsou vytvořeny z prvotřídních himálajských solných cihel.
Solnou kabinu jsme museli vyrobit na místě as velkou precizita, tím solné cihly tvoří perfektní jednotu.
Diskrétní osvětlené himálajské solné cihly oranžové barvy krásně harmonizují se zelenou ledovou hvězdnou oblohou s optickým vláknem.

„Tajemství" kombinované sauny, s infrapanely Philips Vitae

Při projekci a zavedení kombinované sauny jsme dávali velký pozor na to, že každý člen rodiny upřednostňuje různý druh sauny. Manžel s přáteli má rád finskou saunu, manželka zas parní saunu s éterickými oleji, a děti si rádi rádi užívají infrasaunu.

Opravdovou zvláštností sauny jsou výklopné Philips Vitae infrapanely vestavěné do stropu, které jsou v uzavřeném stavu neviditelné, jejich obklad z červeného cedru se perfektně splývá se stropem.

Vůně kanadského červeného cedru, hvězdná obloha a vestavěná světelná terapie zvýší zážitek ze saunování. Matované skleněné plochy jsou ozdobeny motivy a liniemi Versace, odrážející eleganci a kvalitu, které žádala rodina.

Parní lázeň pro perfektní spa zážitek

Sauna wellness místnost je kompletní parní kabinou vyrobenou na míru. Její styl, atmosféra, umístění a vytvoření jsou v perfektním souladu s ostatními prvky wellness oázy. Blahodárné učinky parní lázně jsou zabezpečeny parním vyvíječem a dávkovačem vůni Harvia.

Každý jeden prvek wellness spa místnosti byl vyroben z kanadského červeného cedru s širokým profilem, který vyzařuje kouzelnou atmosféru do celé wellness místnosti.

Podařilo se nám vytvořit takový domácí saunový komplex, kde design, zdraví a funkcionalita tvoří kompletní wellness prostor pro každý člen rodiny.

“Poznali jsme takový odborný tým, který svou aktivita, flexibilním managementem, odbornou znalostí, angažovaností a seriózností nám dokázal, že se vyplatí s nimi spolupracovat.”

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk