Zabudování podkroví s extravangantným interiérovým designem

loading
Luxusné plánovanie interiéru bytu
 • Luxusné plánovanie interiéru bytu
 • Návrhy interiérů
 • Zařízená obývací pokoj s kombi saunou
 • Kombinovaná sauna v obýváku
 • Exkluzivní kuchyň s projektováním
 • Plánování a realizace kuchyně
 • Jedinečný design interiéru
 • Interiérová architektura se solnou terapií
 • Zabudování podkroví plánování a realizace
 • Interiérový design bytu
 • Plánování zabudovaného nábytku
 • Jedinečný interiérový design
 • Extravagantný interiérový dizajn
 • Luxusni interiérová architektura
 • Projektování podkrovního interiéru
 • Koupelna interiérová architektura
 • Koupelně s biokrbem
 • Plánovanie kúpeľne s jedinečným nábytkom
 • Plánování šatníku
 • Interiérová architektura - projektování a realizace
 • Interiérový design na základě individuálních nápadů
 • Extravagantní návrhy interiérů bytů
 • Řešení interiéru na míru
 • Kompletní projektování interiéru
 • Projekce a realizace interiérů - Praha

Máte individuální predstavu?

S kontaktujte se s námi pro plánování sauny na kontaktech:

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@luxusnesauny.cz

Online průzkum sauny

Márta Laco
International Manager
Telefon: +421 918 909 138
E-Mail: info@luxusnesauny.cz

Online průzkum sauny

Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Návrhy interiérů - Luxus, pohodlí a funkčnost

 

 

První co nás napadne z praktického hlediska při zabudování podkroví je, že kvůli šikminám střechy se nedá plnohodnotně zařídit podkroví s nábytkem.

 

Toto je obvykle pravda kromě toho, že projektování interiéru si vezme do rukou takový kreativní tým, kteří využije maximálně a prakticky místo co je k dispozici.

 

Šikminy podkrovních bytů můžeme definovat jako jejich přitažlivost. Kvůli různým výškám stropu zabudování podkrovních prostor i projektování vyžaduje větší kreativitu a racionalitu. Samotná myšlenka zabudování podkrovních prostor stojí za nic, pokud danosti místa nejsme schopni využít prakticky, funkčně a pohodlně.

Byt s panoramatem se nachází přímo na břehu Starého jezera ve městě Tatabánya.
V bytě nově postaveného bytového parku projektování a návrh interiéru charakterizuje extravagance, luxus, jedinečné řešení, samozřejmě funkčností vhodným jednotlivým místnostem.

Při navrhování interiéru bylo nejdůležitější užitečnost s extravagantním vzhledem.
Projekty interiéru a návrh zabudování obsahují nápadité, skryté řešení, detailně, promyšlené, multifunkční prvky s zaručující praktičnost a pohodlí.

Při zabudování podkroví se objeví jedinečné povrchové úpravy: Speciální kalené skleněné stěny s potiskem, které jsou podsvícené s RGB as LED pásy teplé bílé barvy, jedinečné čalouněné kožené obložení stěn, díky kterým se stanou místnosti útulnými. Speciální přírodní dřevěné povrchy svojí elegantností a jedinečnou nádherou zvyšují krásu bytu.

Jako všechny kreace interiérů, tak i dokonalost zabudování interiéru podkroví spočívá v detailech.
Ukážeme Vám místnosti zpestřené s geniálními nápady, které můžeme samostatně dívat úžasem. Jednotlivé místnosti jsou plně v souladu a tvoří takovou harmonii, která vytváří odvážný, extravagantní, ale útulný pocit domova.

Obývák - Obývák je srdcem bytu a srdcem obývacího pokoje je sauna

Útulnost, eleganci a exkluzivní styl obýváku dává kombinace biokrbu, kombinované sauny a KARE nábytku. Jedinečná pohovka a zařízení je Art Deco stylu, které dokonalém souladu se sebou, s barvou obývacího pokoje a se saunou.

Zabudovaná kombinovaná sauna je vyhotovena z finské osiky a přizpůsobuje se stropu obývačky.Súlad sauny a obývací místnosti zajišťuje jedinečně vytvořena RGB Led světelná terapie, která byla kromě sauny zabudována i do stropu místnosti.

Světelná terapie ve stropě obývacího prestory bytu se dá řídit v souladu s barvami sauny pomocí centrální řídící jednotky. Luxus podkrovního bytu doplňuje speciální TV stěna. Extravagantní vzhled TV stěny doplňuje jedinečný bio-etanolový krb a prošívaný kožený obklad stěny, který je v barevném souladu s pohovkou.

Kuchyně - V kuchyni se dá nejen vařit, jíst, ale i bavit se. Barvy obýváku pokračují dále do kuchyně, která se otevírá do obývacího prostoru. Kuchyňská linka na míru je okouzlující díky skleněným stěnám s LED podsvícením, které znázorňují průřez Achátová křišťály. Kuchyňská linka krémové a matné černé barvy skrývá kvalitní kuchyňské spotřebiče.

Rozmanitost funkcí jsme dále ještě stupňovaly, aby kuchyň byla i zábavním centrem. Do pultu, který ohraničuje obývák byl zabudován DJ pult. Tento DJ pult lze s jedním pohybem vytáhnout z pultu. Vytažený DJ pult je směrem do obýváku, kde publikum se může i dokonce saunovat.

Ložnice - Scéna relaxace a zdraví

Pohodlnost a opravdový odpočinek podkrovní ložnice zabezpučuje jedinečná KARE manželská postel s pasujúcími lampami.
iSauna Manufaktura se proslavila tím, že kde se objeví pohodlí a odpočinek, tam je nevynechateľné zdravie.Na stěnu oproti postele byla ručně vytvořena velká Himalájská solná stěna na míru se speciálním podvícením. Himálajská sůl zajišťuje mikroklima solné jeskyně. Odstíny oranžové barvy solné stěny jsou v souladu s odstíny postele a doplňků ložnice.

Hosty pokoj- Kde i host je doma

Ve funkce určená pokoji pro hosty se může kdokoliv cítit opravdu doma. Na míru vytvořená vestavěná skříň v sobě zahrnuje manželskou postel, skříň aj noční stolek. Na stěnu naproti za Smart televizor byl umístěn dřevěný obklad, který se shoduje s barvou nábytku. Tato místnot se stala ozajsntým klenotem bytu.
Pracovna - Motivace propletená s elegancí

Náš klient hodně pracuje z domova ak tomu potřeboval takové místo, které je pohodlné praktické i motivační.


Moderní nábytek pracovny, jedinečné Kare doplňky cigare Louga stylu a ručně vyhotovený dřevěný kazetový obklad umožňuje tvrdou práci trvající až do noci. Danosti místa jsou ideální pro umístění stolu a monitorů. Na stěně za monitory je také umístěn kazetový dřevěný obklad. Odstíny hnědé přírodní barvy mají uklidňující vliv na organismus, a takto se stala místnost dokonalou pro klidné vykonávání práce.

Koupelna - Občerstvení a mazlení doma

Koupelna je nejen svou funkčností, ale i vzezřením jako jedna malá wellness místnost. Vápenec ze Süttő svým přírodním odstínem, skříň krémové barvy a čiré skleněné povrchy dělají opravdu vzdušným a prostorným koupelnu.

Sprchovová kabina stavěná na míru je i parní kabinou a její pohodlnost zajišťuje sedadlo ze Süttő vápence. V koupelně najdete ještě dvoumístnou vanu, která hýčká své uživatele s perličkovou koupelí a vedle zabudovaný biokrb zabezpečuje příjemnou atmosféru. Na světlých površích je umístěn dřevěný obklad z amerického ořechu s vysokým leskem, který je v harmonii se světlými povrchy.

Šatna - Elegance začíná zde

Šatna byla vytvořena jako duše bytu. Je na centrálním místě a má centrální roli. Vytvoření šatny usnadňuje ranní a večerní chystání se. Elegantní nábytek usměrňuje pozornost na osobu, která se chystá. V horní části na stěnách je prošívaný kožený obklad krémové barvy a takto je chystání se ještě stylovější.

Předsíň - pompéznosti vítá příchozích

Jednoduchá, ale funkčností a vzezřením vynikající předsíň byla vytvořena v harmonii se šatnou. Také jsou zde umístěny prošívané kožené obklady, zabudovaný nábytek krémové barvy, jedinečný krystalový lustr KARE a zrcadlo s LED podsvícením díky, kterým je předsíň opravdu jedinečný a extravagantní.

Inteligentní řízení bytu - je nezbytným prvkem jednoho moderního luxusního domova

Osobnost domova zajišťuje stylový design interiéru a rozum inteligentní řídicí systém.
V dnešní době je již používán inteligentní řídicí systém ve více bytech a domech. Díky inteligentního systému lze částečně regulovat a automatizovat nejen teplotu vytápění a chlazení. Dá se regulovat výkonnost jednotlivých okruhů osvětlení, barevné odstíny RGB osvětlení. Dá se řídit i to, nakolik chcete mít stažené okenice, ale i víte řídit i fungování kombi sauny.

Každý nástěnný spínač se dá zvlášť naprogramovat a takto víme řízení celého domova přizpůsobit svým potřebám.
A ka by toto nebylo pro nás dost, tak "rozum" našeho domova si můžeme vzít s sebou pomocí našeho smart telefonu.

I Vám se líbí podkrovní byty jen jste zatím neměli odvahu se pustit do toho?

Máte v domě jednu podkrovní část a více-krát jste již přemýšleli nad tím, že by se dala zabudovat?

Zvolte si tým projektantů iSauna manufaktury a dovolte, abychom Vám zrealizovali obytný prostor Vašich snů.

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk