Pekárna, kavárna, cukrárna Lipót - Győr

loading
Interiérová architektura - pekárna, kavárna, cukrárna Lipót
  • Interiérová architektura - pekárna, kavárna, cukrárna Lipót
  • Pekárna, kavárna, cukrárna Lipót - Győr
  • Pekárna, kavárna, cukrárna Lipót - Győr
  •  Obchod, pekárna, kavárna, cukrárna interiérový design
  • Interiérová architektura - pekárna Lipót
  • Interiérová architektura, plánování, realizace v jedné ruce
  • Kavárna, cukrárna interiérový design Győr
  • Vnitřek kavárny, interiér pekárny realizace Győr
  • Projekce a realizace interiérů - Praha

Máte individuální predstavu?

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Výnosný interiérový design znamená dvojitý obrat

 

Vědoma interiérová architektura, příjemná atmosféra = dvojitý obrat

Interiérová architektura, interiérové ​​práce jsou vždy pro nás vždy potěšením, neboť každá pekárna, kavárna, cukrárna je jiná. Takto se stalo, že majitel pekárny Lipót v centru města Győr si vytíčil cíl řešení komplexního interiérového dizajnu.Interiérová architektura, plánování a realizace byla svěřena nám.Tato pekárna Lipót v centru města Győr je vyjímečné mezi pekárnami Lipót, neboť kromě pekárny byla v ní vytvořena i kavárna a cukrárna. Prvotním cílem bylo navrhnout takový prodejní prostor který bube mít 15-18 míst k sezení (namiestno současných 8 míst), kde si rodina a přátelé mohou pohodlně spotřebovat snídaně nebo odpolední kávu s koláčem.

Design, fukčnosť, vzezření

Pekárna, kavárna, cukrárna v centru města dostala jedinečný vzhled s materiály špičkové kvality a sofistikovaný designem. Kvalitu a atmosféru vnitra pekárny zvyšují prosklené chladící skříně připravené na míru, skryté LED osvětlení, speciálně navržený strop, pohovky a zařízení. Zvláštním design a praktickou funkčnost jsme připravit s ohledem na potřeby zákazníků. Žádostí zákazníků pekárny bylo, aby si mohli zakoupené pečivo zkonzumovat na místě. Takto jsme umístili do prodejního prostoru jednu specialni postavenou pohovku, kde zákazníci mohou zkonzumovat nejen snídaně a kávu, ale mohou držet zde i rodinné oslavy, přátelské srazu nebo party pro děti.

Přátelskou atmosféru pekárny dává vlastní LED osvětlení, ke kterému byl připraven i speciální návrh. Vybrané svítidla a vyzaované světlo ze skrytych míst osvětlují vyrobky a stoly, a tak při zvýrazní zboží zajisují rodinnou atmosféru zákazníkům. Speciálně navrhnutý strop z finské osiky opticky dél prostor a její provotiredny materiál nás sbližuje s přírodou.

Díky vestavěným nábytkem, modulární konstrukci v případě změny designu, nebo v případě dlouhodobé rekonstrukci nezpůsobuje problém lehká a na náklady úsporná výměna obkladových panelů, chladících a nechladiacich spresklených skříní a pultů.

Prosklené chladniace skříně, které byly vyrobeny z hranatého vodočisté skla umožňují pro zákazníky většího výběru a pro pracovníky pohodlnou obsluhu zákazníků. Návrh interiéru v duchu mobilního interiérového designu.

"Zelená" smýšlení, vědoma interiérová architektura

Myšlenka použití přírodních materiálů se zrodila ve znamení ochrany životního prostředí. Naším cílem bylo vytvoření takového interiéru pekárny, kde jsou zákazníci, produkty a pracovníci pekárny v souladu s přírodou. K interiéru pekárny jsme použili finskou osika, páře borovici a vodočisté vzdušné skla. Při použití dřevěných materiálů a barev bez chemikálií pocházejících od eko-firem bylo důležité i navržení takové LED světelné techniky, která následuje moderní vzhled pekárny, ale je i úsporná na energii.

Vědomou 3D projekcí, moderním stylem, priodzenou atmosférou, promyšlenou funkčností se nám podařilo vytvořit jeden takový obchod Lipót - pekárna, kavárna, cukrárna, který je hodný exkluzivitě centra města, ale vedle toho dostal útulný, přátelsky design zvyšující zisk.

Exkluzivní interiérová architektura v pekárně Lipót v centru města Győr se zdravými výrobky, s neustálým vývojem a dvojnásobným obratem.
 

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk