Stáhnout (PDF)

Himalájská solná kabina do mateřské školy


Zdraví začíná v dětství

 

Největšími hodnotou je naše zdraví. Ochrana zdraví je již v dětství velmi důležitá. Pomáhat organismu, aby neustále se budoval a rostl. To je cílem i soukromých mateřských škol .Duševne pomáhat děti ve vývinu péčí a zvláštním zacházením.

V tomto můžeme pomoci mi speciální kombinací himalájské solné kabiny a jade masážní postele. Himalájská solná kabina sadeťom líbí kvůli charakteru pískoviště. V himalájské solné kabině se umí hrát i 5-6 dětí najednou, přičemž ostatní děti vědí kreslit na bok himálajské solné kabiny. Himalájská solná kabina je pro děti zábava, přičemž rychlé uplyne čas a během čeho se jejich zdraví zlepšuje.  

V čem spočívá velkolepost Himálajské solné kabiny?

Příznivé účinky solných jeskyní je pro každého známe.Tento účinek si můžete užívat ve vlastní mateřské škole s himálajského solnou kabinou. Himálajská sůl je nejčistší sůl na světě a staví z ní solné jeskyně a solné pokoje. Denní používání solné kabiny zmírňuje příznaky astmatu a alergií, uvolňuje průdušky, podporuje imunitní systém. Himalájskou solnou kabinu mohou používat dospělí i děti.

Mobilní himalájská solná kabina je taková jako solná jeskyně, ale jsme ji vyvinuli pro použití mänších skupin. Můžete ušetřit čas a energii, zatímco si můžete zvýšit zisk.

Mnoho rodičů dává pozor na to, aby jejich dítě vyrůstalo ve zdravém prostředí. Toto můžete dát dětem mobilní solnou kabinou. Stále více a více rodičů hledá mateřské školy se zdravotní péčí. Mějte i Vy vlasy himalájskou solnou mateřskou školu. A dokonce i rodičům můžete darovat každý den jedinečný zážitek z jade masážní postele.

 Proč je dobrá jade masážní postel?


Velkolepost Jade masážní postele spočívá v zabudované tepelné terapii, v 13 jade kamenech, v masáži páteře, ve speciální masáži krku, nohou, akupresury, v zabudovaném MP3 přehrávači av turmalín kamenech umístěných podél páteře. Každonenným používáním jade masážní postele mohou být následující výsledky: formování postavy, hubnutí, uvolnění svalů, úprava obratlů, snížení bolesti kloubů a svalů, detoxikace, cévní dilatace, normalizace krevního tlaku a hladiny cukru v krvi brněním přestane, posílení imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu a zlepšení celkové nálady.

Obdarujete rodičů s příznivými účinky jade masážní postele. Uspořádejte dny otevřených dveří, kde se celá rodina může těšit z kombinace himalájské solné kabiny a Jade masážní postele. Zatímco si děti hrají v solném pískovišti, zatím si rodiče mohou užívat tepelnou terapii a jade masáž spolu.

cz hu de en at sk