St. Moritz - Švýcarsko,
Infrasauna a biosauna v Alpách

loading
Infrasauna - parná sauna a solná terapie
  • Infrasauna - parná sauna a solná terapie
  • Plánování sauny na míru
  • Infrasauna a parná sauna

Infra sauna a biosauna vo švajčiarskych Alpách

 

Město St. Moritz je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek ve Švýcarsku. Z 12 nejznámějších lyžařských terénů Alp právě zde si užívají známé osobnosti zimní měsíce ve znamení luxusu.

Náš zákazník ze St. Moritz-u si již od nás zakoupil jednu exteriérovou kombinovanou saunu, ale protože byli s name spokojeni, a manželka potřebovala detoxikační účinky infra sauny, a pro děti - protože je trápí astma - zas potřebovali parní generator EOS-Steamer a solnou terapii, proto se rozhodli i pro interiérovou biosaunu.

Na žádost našeho zákazníka jsme mu podle poslaných syrových fotek vytvorlili plány kompletní wellness místosti s obkladem stěn, se zavěšeným stropem a se saunou. Podle těchto plánů jsme stěny odpočívárny i ložnice obkládaly překližkou z amerického ořechu. Zavěšený strop se vyrobil z panelů z ořechové překližky s rozměrem 3x10cm. Naším cílem v této místnosti bylo, abychom spojili přirozenost dřeva a design s biosauna s jednoduchými liniemi a přátelskou náladou.

Tím jsme vytvořili individuální sauna kabinu, v níž se setká hloubkový účinek infra sauny s parní a aromatickou terapií. Manželka našeho zákazníka přímo miluje infrasaunu, jelikož pomocí jí se může zbavit přebytečných kilogramů přibrán během těhotenství tak, že její pokožka zachová svou pružnost. Infra sauna, infra kabina je šetrná i pro děti, neboť díky parní saunové peci EOS-Steam funguje při nízké teplotě, přitom sůl a směs bylinek mají léčebné účinky na jejich astma a alergii.

Jelikož v Alpách panuje během 6 měsíců zima, je důležité, aby imunní system setí i rodiče byl co nejsilnější. Právě na to slouží biosauna s himálajskou solnou terapií, která je vynikajícím prostředkem pro zachování zdraví a léčení případných onemocnění. Himalájská sůl svými 84 různými minerálními látlami a svou mikroklimatem posiluje imunní system, a čistí dýchací cesty.

Specialitou parní sauny je integrované okno, obklad z ořechové překližky a nejnovější kombinovaný ovladač iSauna sauna manufaktury. Během projekce jsme saunu vytvořili tak, že jsme ji postavili k existujícímu oknu, tím je možné během saunování se kochat v kráse okolních hor. Kromě okna a dveří je sauna vybavena i jedním zahnutým oknem, tím je design v souladu s přírodou.

Překližku z amerického ořechu jsme použili kromě dekorace saunové místnosti i na vnější stěně sauny, co v kombinování s červeným cedrem vyzařuje jedinečnou atmosféru.

Novinkou naší výroby kombinovaný a parní sauny je multifunkcionálny ovladač sauny iSauna sauna manufaktury. Je to ovladač sauny s dotykovou obrazovkou, pomocí kterého můžeme ovládat funkce infra sauny, parní sauny a funkci světelné terapie. Barvu displeje je nastavitelná ze 6 barev, je vodotěsný. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že je vybaven větrací funkci, která po saunování automaticky perfektně vysušíme kombinovanou kabinu.

Zpětná vazba našich zákazníků je velmi pozitivní. Prý až denně dvakrát si užívají léčebné účinky infra-nebo parní sauny a himálajské solné terapie.

iSauna sauna, sauna dům se už dá objednat s ŕídičem přes moudrý telefon. Aplikace k moudrého telefonu lze stáhnout bezplatně z Apple AppStore a s Android Play Store.

 

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk