Prémiové sauny, sauna domy až s 20-30% slevou!

Praha,
Kombinovaná sauna vestavěná na míru

loading
Kombinovaná sauna vestavěná na míru
  • Kombinovaná sauna vestavěná na míru
  • Individuální kombinovaná sauna
  • Individuální projekce sauny
  • Wellnes odpočívárna
  • Plánování sauny

Kombinovaná sauna vestavěná na míru

 

Pohodlí, wellness a harmonie doma

Sauna na míru je může být vytvořena nekonečnou fantazií v enteriéri zcela individuálního z několika hledisek - materiálu, formy a funkce.

Sauna vyrobena na míru v každém případě vyhovuje všem individuálním požadavkům. Proto předkládáme také velký důraz na projekci, tak i pro použití vysoce kvalitních materiálů a na realizaci, a to vše tak, aby sauna maximálně vyhovovala požadavkům a nárokům objednavatele.

Nebylo to jinak ani při naší nejnovější práci. Našemu zákaníkovi se zalíbily naše interiérové ​​sauny 4 v 1, které slouží jako fínska sauna, infrasauna, himalájská solná terapie a parní sauna.

Během osobního místního zaměření nám ukázali místo, kde si představili odpočívárna a wellness pokoj. Umístění prostorných terasových oken, vchodových dveří a plánované masážní vany nám dělalo vážné problémy pro umístění standardní sauny. V pokoji se nacházel výklenek, který by chtěli oddělit kvůli nevyužití.

Na naše opporúčanie nechali tuto část místnosti, a my jsme jim vyhotovili kompletní plány interiéru, s ohledem na to, aby sauna a odpočívárna v každém případě sloužily pohodlí celé rodiny.

Kladali jsme velký důraz nejen na funkci, atraktivnost a estetické řešení, ale i na praktičnost, vždyť tato sauna jim bude zpestřit jejich každodenní život. 

Tato individuální kombinovaná sauna je perfektně pohodlná pro 3-5 osob. Finská sauna nabízí výbornou rekreaci pro rodiče, zdraví dětí posiluje infrasauna a himalájská solná terapie. To bylo důležité, protože obě děti mají astma.

Perfetné využití místa, ohýbané prosklené dveře a zvenku umístěny věšáky, na které mohou pohodlnezavesiť župany - dávají praktičnost celého objektu.

Individuální kombinovaná sauna se stala za krátkou dobu oblíbenou místností rodiny. Její jedinečná nálada a aktivní domácí odpočinek jsou jednoduše neporovnávateľné se společenským wellness. Díky přímého kontaktu se zahradou se mohou v zimě po saunování ochladit ve sněhu.

iSauna sauna manufaktura technicky ztvárnil luxus, volnost a opravdový wellness zážitek této kombinované sauny. To dokazuje i jedna věta z dopisu našeho zákazníka, který nám poslal po instalaci sauny:

“Poznali jsme takový odborný tým, který svou aktivita, flexibilním managementem, odbornou znalostí, angažovaností a seriózností nám dokázal, že se vyplatí s Vámi spolupracovat.”

iSauna sauna, sauna dům se už dá objednat s ŕídičem přes moudrý telefon. Aplikace k moudrého telefonu lze stáhnout bezplatně z Apple AppStore a s Android Play Store.

 

Profesionální wellness sauna na míru? iSauna nabízí pro každou představu řešení a zrealizujeme Váš sen!

 

Zkontaktujte se s námi, nebo nám zašlete vyplněný formulář.

West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.cz
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 15 hod)

Poslat

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

cz hu de en at sk
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažer Zaslání zprávy Online průzkum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslání zprávy Online průzkum sauny