Nitra,
Komfortní privátní sauna dům

loading
privatní sauna domek na míru
  • privatní sauna domek na míru
  • projektování sauna domku
  • wellness sauna domek
  • exkluzívní sauna domek
  • realizace sauna domu z masivního dřeva
  • sauna dům pro společenský život
  • stavba wellness sauna domu
  • sauna dům s mnoha funkcemi

Plánováno na společenský život

Představa našeho klienta byla realizace takového wellness sauna domu, který je vhodný pro přivítání větší společnosti v interiéru i v exteriéru. Sauna dům byl osazen dále od klidu rodinného domu, aby byl co největší výhled a byla možnost k zábavě bez rušení.

Klient chtěl v každém případě tu nejlepší kvalitu a nakolik jeho nároky a potřeby byly velmi vysoké, zvolil si nás. V souladu s různorodými potřebami skupiny přátel jsme zabudovali různé funkce sauna wellness, která uspokojí různé potřeby.

Ve zvláštní infrasauně si mohou tři osoby najednou užívat příznivých účinků infrapaprsků. Přímo vedle infrasauny se nachází kombinovaná sauna s jednou speciální saunovou peckou, která zajistí možnost použití sauny jako tradiční finská sauna, nebo jako příjemná biosauna.

 

Po užívání si sauny je možnost k osvěžení se v pohodlné místnosti se sprchou a toaletou. Dokonalý odpočinek umíme ještě stupňovat se šestimístnou prémiovou vířivkou a masážními křesly což jsou umístěny v salonku.

Moderní design minimalistických prvků vyvažují přírodní látky a sladěné barvy a takto vytvářející přátelské a obyvatelné prostředí.

Nábytek na míru obslouží veškeré potřeby objednatele a společnosti přátel.

Jedinečná kuchyně vyrobená z masivního kanadského červeného cedru kombinovaná s moderní pracovní deskou ze žuly, ve kterém dostalo místo kombinovaná chladnička a chladnička na víno. Černá skleněná zadní stěna polic nad ní je zvýrazněna nepřímým osvětlením. Díky tomu dostává tato část saunového domku skutečný charakter baru.

 

Místo pro akce přátel jsme se snažili nechat prostorný a proto jsme sem nenavrhli mnoho nábytku, jakmile je potřeba. Většinu jsme realizovali na základě vlastních představ. Multifunkční využití prostoru – velké otevřené prostory, které tvoří ucelený celek, kde je však wellness a společenská funkce jasně oddělena.

Obzvlášť elegantní vzhled dodávají velké skleněné plochy, které opticky rozšiřují prostor a zaplavují interiér spoustou světla. Navíc se díky skládacích posuvných dveří s hliníkovým rámem otevírají sauna dům na vnější svět.

Privátní saunový wellness domek lze díky elektrickému podlahovému topení, speciální vzduchotechniky, tepelně izolovaným hliníkovým oknům bez omezení celoročně využívat.

Estetičností, rafinovanými formami a diskrétními barvami se uplatní moderní stavební charakter. Stylový komfortní sauna dům se postavil díky překonání výzev během projektování a realizace.  Nakonec se zrealizoval vysněný, hodnotný, stylový konfortní sauna dům na míru.

 

iSauna Design Home - Maximální kvalita života s exkluzivní realizací

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk