Békéscsaba,
Privátní rodinný wellness sauna dům

loading
rodinná sauna stavba
  • rodinná sauna stavba
  • stínicí prvky z masivního dřeva
  • prémiový wellness sauna dům
  • projektování wellness sauna dům
  • wellness sauna dům s posilovnou
  • exkluzivní sauna dům na míru
  • rodinný wellness sauna dům
  • sauna dům s exkluzivními řešeními

Pool house

 

Naše níže uvedená reference byla provedena na žádost klienta, který je vlastníkem pozemku v bezprostřední blízkosti lesa. Jedinečné nápady wellness saunového domu se nám podařilo zrealizovat na panoramatickém pozemku se starými stromy u lesa.

Privilegované danosti místa inspirovaly návrh designu se zaměřením na přírodu a použití jedinečně navržených, autentických cedrových fasád. Rodina tráví veškerý svůj volný čas v přírodě, proto měla vyslovený požadavek, aby wellness projekt reflektoval tuto jejich vášeň.

Obyvatelnou, domáckou atmosféru vytvářejí naturalistické materiály, které jsou zvýrazněny na velké ploše jako obklad. Fasádní stínící prvek se speciálním obloukovým tvarem dodává dřevu strukturální vzhled. Vertikální části stínícího prvku z masivního kanadského červeného cedrového dřeva zabraňují pohledům a zastínění tam, kde je potřeba. Kromě toho jsme kladli velký důraz na design exteriéru saunového domečku.

Prostorná, ale krytá terasa nabízí dostatek relaxu zde dostalo místo i rodinná vířivka. Interiér i exteriér saunového domku lze využívat celoročně bez omezení. V létě lze přední a pravou stranu saunového domku plně integrovat se břehem bazénu a sluneční terasou díky systému hliníkových posuvných dveří.

V ostatních částech sezóny si díky izolačnímu sklu můžeme užívat vnitřní wellness funkce. V saunovém domku mimo jiné dostalo místo fitness koutek, kuchyň s prostorným jídelním koutem, media stěna, rodinná finská sauna, tepidárium s jedinečnými lavicemi a sprchový kout.

Odkazujíc na koníček hlavy rodiny jsme umístili do mediální stěny na míru takové designové prvky, jako je na míru, ručně provedená silueta plachetnice v obkladu s imitací kamene a trofeu jelena na uzavřené straně terasy.

Privátní rodinný saunový dům je wellness domek, který je ideální k relaxaci s přímým propojením zahrady a společenské zóny. Estetické prostředí se realizovalo v blízkém vztahu interiérů s okolní krajinou.

I Vy přemýšlíte na realizaci exteriérového sauna domu, rodinném privátním wellness? Nebo máte jinou konkrétní představu sauny?

 

Zkontaktujte se s projektorským týmem iSauna manufaktury a zrealizujme spolu saunu, sauna dům, wellness prostor Vašich snů!

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk