Německo,
Rozlučte se od obvyklého! Prémiový sauna dům nadevše!

loading
moderní sauna dům
  • moderní sauna dům
  • sauna dom a vírivka
  • jedineční nastenné panely
  • ledová komora
  • designové dřevěné panely
  • kombinovaná sauna
  • prémiový sauna domek
  • exkluzívni sauna domek

Moderní saunový dům v rovnováze s přírodouJaký design, vybavení, materiály a doplňky tvoří ručně vyrobený jedinečný saunový dům iSauna, který je již ekvivalentem rodinného domu?

Jako výrobce luxusních saun se speciálními a inspirativními okamžiky budujeme cestu do budoucnosti. V právě v takových okamžicích se zrodil i nový přístup k luxusu. Komfortní saunový dům postavený na míru, který Vám nyní představujeme je současně rodinný, sportovní, absolutně špičkový saunový dům s nadstandardním vybavením. Náš klient kromě závodění klade velký důraz i na přírodu a zážitky blízké přírodě a na zdraví.

Při rekonstrukci zahrady bylo důležité kromě moderního vzhledu použít přírodní materiály.

Jelikož sauna dům a vířivka byly umístěny uprostřed zahrady, proto jsme použili kanadský červený cedr A + kvality s moderním vzhledem a plechovou střechu antracitové barvy v provedení na míru.

Kvůli tomu, abychom dosáhli kontrastnější a industriálnímu vzhledu byly některé cedrové prvky na vnější ploše také natřené antracitovou barvou. Zadní stěna sauny je jedinečná stěna vyhotovena z masivního dřeva, pomocí které jsme změnili obvyklý vzhled sauny.

Stejnou designovou stěnu jsme postavili na zadní stěně odpočívala, podél s nepravidelně zapuštěnými LED pásy a tuto linii jsme požili i při střeše. Designová stěna pokračuje i na stropě saunového domu.

Dvě boční stěny sauna domu jsou natřené tmavě šedo s kamenným efektový povrchu, do kterého je vyryta silueta sportovního vozu speciálním osvětlením.

Náš klient kromě zážitkové sprchy a WC měl i jednu speciální požadavek na ledu studnu. Strojírenská část zařízení na výrobu ledu je skryté, takže vidíme pouze misku, která drží led, a kohoutek, který vydává led. Místnost má stěny tmavošedé, strop bílý doplněný hvězdnou oblohou, má efekt ledové jeskyně.

Speciálním řešením je, že na terasu se dá dostat přímo ze sauny přes hliníkové posuvné dveře. Mezi společenskou místností a terasou se nacházejí také posuvné dveře. Jedna polovina terasy byla uzavřena, pod kterou dostalo místo vířivka. Prostor před saunou je otevřený, takže terasa může v létě sloužit i jako sluneční terasa.

Naše základní hodnoty, včetně nekompromisní kvality našich výrobků a služeb, tvoří stabilní základ naší obchodní filozofie. Zároveň jako inovátoři v oblasti realizace novinek považujeme za důležité změny, které přispívají k dokonalosti zážitku z iSauny v souladu s potřebami našich zákazníků.


  "Cokoliv můžeš udělat, nebo sni, můžeš to začít. Odvážnost má v sobě genialitu, moc a magii! "(Goethe)

 

iSauna Design Home - více než sauna

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny

Lévay Bendegúz

   Bendegúz Lévay
   International manažérHU/EN/DE
   Phone: +36 70 362 5597
   E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online průzkum sauny


Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Související doplňky do sauny

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

cz hu de en at sk