Valencie,
Luxusní saunový domek Valencia

loading
Luxusní saunový domek Valencie
  • Luxusní saunový domek Valencie
  • Luxusní saunový domek Valencie
  • Luxusní saunový domek Valencie

Valencia - luxusní saunové domky se zážitkem kvalitní rekreace


Valencia je městem umění a věd. iSauna sauna manufaktury je zas umělcem sauny. Každou saunu navrhujeme a stavíme jako jedinečné dílo, takže jsme vytvořili naš luxusní saunový domek Valencia, kde se setkává umění a luxusní životní styl, ktoré jsou hlavními prvky sofistikované kvality.

Tento venkovní saunový domek je skutečných životních pocitem. Pocit pohodlí, luxusu a zdraví. Pocit, že kdykoliv můžeme využít saunový domek se všemi jeho luxusem ve vlastní zahradě.

Komu doporučujeme venkovní saunový domek Valencie?


Pro ty, kteří si chtějí užít ve vlastní zahradě pohodlí infrasauny a finské sauny se solnou terapií, přičemž se mohou kochat v kráse okolí. Po vystoupení ze saunového domku si mohou odpočinout na terase s mobilním skleněná stěna s panoramatem, která hýčká luxusem imitování krbu a Smart televizoru.

Doporučujeme tento luxusní venkovní saunový domek pro ty, kteří rádi saunují se svou rodinou, přáteli a přičemž chtějí sledovat filmy, číst e-maily, poslouchat hudbu, používat Skype, nebo si jen chtějí pohodlně odpočinout.

Individuální plánování a funkčnost sauny


Jedinečností tochto luxusního saunového domku jsou rovné čisté linie, velké skleněné plochy přizpůsobující se počasí, nebo k naší náladě, odpočívadlo se střechou a použíté světla.

Tato venkovní kombinovaná sauna je vybavena s terasou na odpočívání, která vyhovuje vštetkým potřebám, a tak zajišťuje její uživatelům dokonalou luxusní pocit.

V této kombinované luxusní sauně se nachází infrasauna s hloubkové tepelným účinkem tradiční finská sauna a Himalájská solná terapie.
Díky rozměrům sauny se umí čtyři pohodlně infrasaunovat a osm osob saunovat.

Do designu luxusního sauna domku dokonale zapadá lavice na míru v minimalistickém stylu, jejíž všechny prvky následují vědomé plánování a detaily dále zvyšují kvalitu saunového domku a jejího okolí.

Finská saunová kamna kolem níž je postavena stěna z himalájské solné cihly je opravdovým klenotem luxusního sauna domku. Saunová kamna nejen saunu ohřívá, ale i vícenásobně zvyšuje pozitivní fyziologický účinek himálajských solných cihel.

Osvětlené himálajské solné stěny obsahující 84 druhů minerálních látek vytvoří mimořádně čistou mikroklima v sauně, přičemž svým oranžovým odstínem jsou uklidňující na náš organismus.

Vyjímečnost luxusního venkovního kombinovaného sauna domku určují světla. Atmosféru sauny dává led podsvícení prosvítající se z opěrky a zvýšená podlahového roštu se zabudovanou hvězdnou oblohou ve stropě sauny. Vlivem tepla barev pronikajících se přes lavici v minimalistickém stylu a světel hvieznej oblohy se stane saunování vzrušujícím a pamätnejším zážitkem.

Specialitou luxusního sauna domku je odpočívadlo ohraničené stínování skleněnými stěnami s imitován krbem a Smart televizorem. Hra plamenů imitování krbu uklidňuje jestli ho sledujeme ze sauny nebo z odpočívadla.
Smart TV je televizor s internetovou funkcí.  Můžete ho použít pro dokončení práce, poslech hudby, sledování filmů nebo k prolistování rodinného foto alba.
Tento luxusní sauna domek s krytou a otevřenou relaxační terasou a speciální kombinovanou saunou poskytuje skutečný premium pocit a pohodlí. Používejte jej se svou rodinou a přáteli, vychutnejte si exkluzivní zážitek splňující všechny požadavky.


iSauna sauna, sauna dům se už dá objednat s ŕídičem přes moudrý telefon. Aplikace k moudrého telefonu lze stáhnout bezplatně z Apple AppStore a s Android Play Store.

 

Chtěli byste dostat více informací?

 

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@luxusnesauny.cz

Online průzkum sauny

Márta Laco
International Manager
Telefon: +421 918 909 138
E-Mail: info@luxusnesauny.cz

Online průzkum sauny

Kupujte přímo od výrobce sauny exkluzivní kvality za ceny výrobce.

■ Nebo zadejte Vaše kontaktní údaje pomocí vyplnění formuláře a náš kolega Vám zavolá!

Poslat

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

cz hu de en at sk
Poradíme? ×
Márta LacoMárta Laco Márta Laco International manažér Zaslání zprávy Online průzkum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslání zprávy Online průzkum sauny