loading
Saunový dům ve vinohradnictví
  • Saunový dům ve vinohradnictví
  • Saunový dům s himálajskou solnou terapií ve vinohradnictví
  • Sauna do exteriéru a vinohradnictví
  • Zahradní sauna vinohradnictví

Rovněž oceňujete jedinečnou, ručně a s vášní vyrobenou prvotřídní kvalitu?

Posláním iSauna manufaktury je aby sauna-wellness poskytla potěšení pro Vás a Vaši rodinu! 


Zašlete nám odkaz a v krátkém čase se s Vámi zkontaktujeme!

West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.cz
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 15 hod)

Poslat

Saunový dům ve vinohradnictví , vinaři v sauně


Jak se spojuje vinohradnictví se saunou?

Na první pohled se nám může zdát, že mezi vinohradnictvím a saunou neexistuje nic společného ... Společných bodů je přesto hodně!

Prvním a asi nejstarší společný bodo mezi saunovým domem a vinohradnictvím je právě dřevo. Proces takzvaný thermowood, kterým se zpevňuje dřevěný obklad sauny, vynalezli právě vinaři. Konečky vinných rév byly zpracovány horkou párou na teplotě, která ještě nezničila dřevo, tím zajistily, aby dřevo dlouho zachovalo svou strukturu a svou funkci.
Totéž platí i pro dřeva pro sauny,saunové domy. Nejvhodnějším dřevěným materiálem pro stavbu venkoví sauny, sauna domu, sauny do exteriéru je tepelně zpracována olše nebo kanadský červený cedr. iSauna sauna manufaktura používá jen prvotřídní dřevěné materiály pro výrobu sauny do exteriéru a saunové domy.

Dalším společným bodem sauny do exteriéru a vinohradnictvím je právě zdraví. V dnešní době je již každému známým faktem, že denní konzumace dobrého vína má blahodárné účinky na srdečně-cévní soustavu a na celkové zdraví. Totéž platí i pro sauny.Týždenne pár pochodů v sauně pomáhá v zachování zdraví, případně v léčení již existujících chorob..

Víno pomáhá při relaxování, spojuje lidi a zpevňuje dobré vztahy mezi lidmi . Víno může hrát hlavní roli i ve výletech , v schůzkách přátel, v rodinných a jiných událostech. Podobně i sauna, saunový dům může být důležitou součástí našeho každodenního života.

Sauna, saunový dům vám zrelaxuje tělo po sklizni. Sauna pomáhá svalům v rychlejší regeneraci, a tím zvyšuje zatížitelnost.
Existuje lepší pocit, než po náročném vinobraní si užívat saunování a přitom se kochat v disciplinované vinici bez hranic? V saunovém domě od sauna manufaktury iSauna si může každý odpočinout po námahách vinobraní.

Saunový dům umístěný ve vinohradnictví je ideálním doplňkem vinařské turistiky nebo teambuildingů. Přátelé , známí , členové rodiny nebo kolegové si mohou spolu užívat saunování, přičemž v dobré náladě vzpomínají na události a zážitky dne. Kombinovaný saunový dům je perfektním závěrem vinné turistiky, ochutnávky vín, výletů nebo tréninků.

Kombinovaný saunový dům maximálně vyhovuje všem požadavkům. Je v ní infrasauna, finská sauna, parní sauna a himalájská solná terapie. Kromě toho jsou jeho součástí sprcha se šatnou, oddechový prostor, kuchyňka s jídelnou, televizor a posuvné skleněné dveře.

Pokud vstoupíme do saunového domu, první, co vidíme, je pohodlná šatna, jejíž příjemnou atmosféru zabezpečuje hvězdná obloha. V šatně sauny do exteriéru se nachází sprcha, po saunování se můžeme hned osprchovat. Vedle šatny saunového domu najdeme kuchyňku s malou ledničkou, která je vhodná k posezení s přáteli a rodinou. V prostorné jídelně a odpočívadle si každý najde své pohodlí.

V tomto saunovém domě hrají světla důležitou roli. Oranžový odstín himálajské solné stěny zahradní sauny obsahující 84 minerálních látek se nádherně splývá s ledovým náladovým osvětlením pod lavicemi. Hra plamenů imitování krbu uklidňuje, hlavně když ji sledujeme během saunování.

Opravdovým unikátem této sauny do exteriéru je vestavěný Smart televizor, který kromě sledování filmů umožňuje surfování na internetu, přečtení mailů, případně jednání.

Žádejte si naši individuální cenovou nabídku na exkluzivní saunový dům a zdokonalte své vinohradnictví!
Ve víně je pravda ... v sauně je zdraví ...

  • quick deck thermowood jasan
  • světelná terapie
  • himalájská solná stěna od 0,5 m2
K dokumentumom ke stažení doporučujeme Adobe Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout kliknutím na odkaz:

Adobe Acrobat Reader ke stažení

Sauna wellness

Premium kvalita od výrobce sauny, s mezinárodním certifikátem TÜV

Himalájsky soľní pokoj

Řešení interiéru s použitím himálajské soli

Kombinovaný sauna domek

Premium venkovní ​​sauny, wellness sauna domky.

Sauna na míru

Exkluzivní a individuální řešení ve výrobě a stavbě sauny

Interiérová architektura

Exkluzivní interiérový design plánování a realizace v jedné ruce.

cz hu de en at sk
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažer Zaslání zprávy Online průzkum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslání zprávy Online průzkum sauny