iSauna mezinárodní partnerský program


Připojte se k našemu mezinárodnímu programu prodejců sauny a sauna domků! Podívejte se na podrobnosti:

  • Zdroje
  • Odpovědnost
  • Možnosti růstu
  • Jak se přihlásit
Co dostanu já?

Co dostanu já?

Speciální partnerskou slevu

Prodejci iSauna dostanou speciální slevu z cen standardních a individuálních sauna kabin, sauna domků.

Profesionální webová stránka a online marketing

iSauna manufaktura provozuje více jazyčné webové stránky, zaměřené na více zemí optimalizované na vysoké úrovni se silnými pozicemi v google vyhledávači. Stránky obsahují množství referencí, informačních materiálů o výrobcích pro své partnery, kde mohou být partneři umístění s vlastní adresou a kontaktem.

Produkty s mendzinárodným TÜV certifikátem

iSauna sauna manufaktura plánuje a vyrábí luxusní sauna kabiny prémiové kvality na základě individuálních představ. To vše svědčí naš mezinárodní TÜV certifikát, kterým se v Maďarsku může pyšnit jen Infraworld Kft., T. j. iSauna manufaktura:

Studijní materiály a informační materiály o produktech

Při spolupráci s námi naši partneři dostávají neustále informační materiály, které pro ně předáme v digitální formě, aby věděli komplexně informovat své klienty při prodejích.

Vynikající možnosti růstu

Pokud se stane z Vás iSauna Nejlepší Partner, tak si můžete vychutnat další výhody. Vaši zákazníci díky unikátním marketingovým materiálům a speciálním cenám budou v užším spojení s Vámi.

Více jazyčná zákznícka služba a podpora

Po připojení k našemu partnerskému programu poskytneme pomoc všem našim partnerům od prvních kroků až po řešení problémů zákazníků. A to v německém, anglickém, českém, slovenském, francouzském a maďarském jazyce.

Podle potřeby mezinárodní dovoz s uvedením do provozu

V zájmu snížení prací na místě naše sauny, sauna domky dovezeme do předu smontované ve větších elementech na adresu montáže, ať už cestou nebo dokonce i námořní dopravou.

Technické výkresy, 3D plány o výrobcích

Poskytujeme pomoc pro naše sauna prodejců s takovými speciálními službami jako individuální technické výkresy, plány o saunách, sauna domcích, základové plány stejně jako realistické 3D vyzualizácie.

Jaké jsou Vase očekávání ode mě?

Jaké jsou Vase očekávání ode mě?

Vytvoření a zařízení showroomu

Při distribucí výrobků prémium kvality je nezbytné vytvoření osobního vztahu se zákazníky hlavně před nákupem. Chcete-li pomoci klientům při rozhodování, budete potřebovat vzorkovnu, kde můžete prezentovat vybrané iSauna sauny.

Poskytnutí služby, informování klienta

Můžete vyniknout z takovými kontaktními a informačními službami jako je např. iSauna live chat, komunikace přes webovou stránku. Takto můžete snadněji udržovat kontakt se svými zákazníky.

Cenové nabídky a vytváření individuálních cen

Naši kvalifikovaní pracovníci pomohou našim partnerům co nejrychleji sestavit materiály nabídek, kterým vytvoření cen necháme na naších partnerů, a tak mohou udržovat proces uzavření kontraktů v dinamika.

Účast a zastoupení na výstavách

Je důležité, aby naši partneři byli také ve veřejné mysli a tak, když se zúčastní výstavách v zastoupení iSanua brandu, tak jejich podporujeme na vysoké úrovni.

Získávání nových zákazníků, správu již existujících zákazníků

Chcete-li vytvořit úspěšnou společnost na zastoupení iSauna manufaktury, tak je velmi důležité hledani obchodních příležitostí využitím Vašich odborných znalostí a vytvoření nových kontaktů využitím místní sítě s rozšiřováním Vašich stávajících vztahů.

Růst s iSauna vynikajícími možnostmi partnerství

Růst s iSauna vynikajícími možnostmi partnerství

Neustálé rozšiřování řady produktů

Díky kreativnímu týmu projektantů se neustále rozšiřuje naše nabídka produktů saun, sauna domů využitím nejnovějších funkcí. Takto víte pravidelně obsloužit Vašich zákazníků s novinkami.

Neustále se vyvíjející technické zázemí

ISauna manufaktura má na mysli Niel módu, ale také vývoj technologie a takto, vytváří to nejlepší řešení pro saunování. Staví své sauny s novým Ředitelem na smart telefon, infrapanely a saunovými kamny špičkové kvality.

Výrobky podle nejnovějších design trendů

Tým kreativních projektanty iSauna manufaktury v návaznosti na nejnovější trendy, neustálým zkoumáním trhu plánuje a rozšiřuje své produktové řady.

Dokonce já regionální výlučnost

Společná úspěšnost je zájem nás všech. Proto pro naše nejlepší partnery zajistíme regionální výlučnost, tim zvyšující jejich zastánců.

Jak se mohu stát partnerem?

Jak se mohu stát partnerem?

Registrace do programu

Vše, co musíte udělat, je stáhnout registrační formulář, vyplnit a odeslat na info@infra-world.hu e-mailovou adresu.

Úspěšné prověření firmy

Pošleme Vám jeden dotazník ohledně Vaší firmy a provozování Vaší firmy. V případě, že Vaše firma bude splňovat kritéria, tak už zbývá jen uzavření vzájemné smlouvy.

Stáhněte si registrační formulář prodejce
cz hu de en at sk