Stáhnout (PDF)

Sauna domky firmy West Invest Holding


Wellness sauna domky, exteriérové ​​sauny, zahradní sauny - výroba a stavba sauny na světové úrovni s mezinárodním certifikátem TÜV

 

Vše, co je v interiérové ​​sauně, se dá vytvořit i ve venkovní ​​zahradní sauně, jen je třeba počítat s venkovní teplotou, respektive s přírodními prvky. Podle nároků našich klientů postavíme kombinovanou saunu na míru skoro všude, samozřejmě s ohledem na technické vlastnosti daného místa. Při stavbě venkovní ​​sauny, venkovní sauna domku používáme výlučně jen prvotřídní finské a kanadské dřevěné materiály, protože dřevo používané venku v přírodě je vystaveno extrémním klimatickým podmínkám. Neustále kolísání teploty, vítr, pára, rosa, déšť, sníh a silné sluneční paprsky zničí dřevo, a sníží životnost nátěru.

Úkolem vnější povrchové úpravy venkovní ​​sauny, zahradní sauny, venkovní sauna domku je udržet krásu dřeva, ochránit dřevo od rozmarů počasí, pálivých slunečních paprsků a od vlhkosti.

Dobrá úprava je nejen voděodolná, ale i neparotesná, proto iSauna sauna manufaktura ošetřuje venkovní dřevěný obklad exteriérové ​​sauny, sauna domku dvěma vrstvami ošetřujícího oleje. Díky speciálním akumulačním saunovým kamnům, saunová kamna minimální spotřebu energie mimo provoz, nahromaděné teplo uskladňuje, dokud jej nevypouštět s nadvyhnutím krytu saunové pece. S tímto způsobem je zahřátí venkovní ​​sauny, zahradní sauny, venkovní sauna domku velmi rychlé, a tak je šetrné na energii.

Při umístění zahradní sauny, venkovní ​​sauny, venkovní sauna domku je vhodné myslet i na to, že ochlazení mezi dvěma saunování můžeme podpořit se sprchou, ponornou kádí případně relaxací venku na lehátku. Tyto způsoby ochlazení jsou po 80-90 stupňové teplotě příjemné byť v zimě.
 

Wellness sauna domky, zahradní sauny, exteriérové ​​sauny špičkové kvality!

cz hu de en at sk