Stáhnout (PDF)

Sauna seance


Sotva snesitelní horko, stékající kapky potu, jedinečná regenerace. To je sauna: prevence a léčba v jednom. Sauna pro člověka moderní doby znamená v první řadě místo úplného uvolnění, relaxace, kde střídáním chladného a horkého vzduchu cévy a póry se nejprve rozšíří, pak se uzavřou, a nadměrným pocením se tělo zbavuje toxinů. Pravidelným saunováním se můžeme zbavit i účinků stresu, produktem našeho zrychleného světa.

Sauna Seansa® - saunování se stane zážitkem  

 

Sauna Seansy® vyvolají v suché i parní sauně "ducha" dobré nálady a dobrého duševního stavu. Na tento program saunování používáme výraz "Polití" doslovným překladem německého výrazu "Aufguss". Během Sauna Seansy® se mistr sauny zdržuje spolu s hosty v sauně, postupně zvyšuje teplotu sauny, sauna kabiny dávkováním aromat, tím zajišťují aklimatizaci hosty. Sauna mistr zajišťuje individuální ventilaci, svojí sauna vlajkou a osuškou mísí horký vzduch kolem hosty. Během polití mistr sauny srdečně odpoví na vyskytující se otázky, které se týkají saunování. Mimoto sauna mistr dohlíží na sauna oddělení, a kontroluje pravidla správného a hygienického saunování. Sauna Seansy® se dále liší od tradičního saunování i v tom, že díky mistra sauny na Sauna Seansoch® je většinou konverzace, vtipkování. Sauna programy následující po sobě jsou stále více intenzivnější. Délka jednotlivých sauna programů je maximálně 12-15 minut, ale když někdo cítí, že mu bylo dost, klidně může opustit saunu. Po saunování následuje chlazení, nakonec relaxace.

 

Sauna Show - Sweeet Honey - medový dotek

 


Medová sauna seance shrnuje v sobě teplo sauny, vůni aromatických éterických olejů a koňaku, a blahodárné účinky květového medu. Po krátkém "predpotení" natíráme naši pokožku medem ztekucení vlivem tepla, který se přes póry vstřebává. Minerální látky vyživují naši pokožku, zanechají ji hedvábnou a zdravou.

Ice Mint Kamikaze sauna seauna Lední kontrast intenzivně horkého vzduchu a ledu - spolu s technikou mistra sauny - sauna seanse má osvěžující účinek a povzbuzuje krevní oběh. Díky máty peprné se dýchací cesty vyčistí. Střídáním tepla a chladu se stimuluje organismus, pociťujeme příjemné mrazení, vlivem čehož se vyplavují hormony štěstí.

 

Citrus Cooler - osvěžující citrus sauna seance Naše tělo se brání extrémním podmínkám v sauně pocením, přičemž se z našeho organismu vylučují nejen toxiny, ale také mnoho minerálních látek. Proto mistr sauny v sauně nabízí čerstvé ovoce nejprve na přetření pokožky, pak i na ochutnání. Vitaminy a minerální látky se vstřebávají po saunování mnohem intenzivněji.

Tia Maria sauna seansa- inspirovaná kávou 

 

Při prvním víkendovém polití našeho sauna-koktejlu se míchá jedinečná vůně kávy s aroma čokoládového likéru a Vanilla. Sauna Seance povzbuzující tělo, duši a mysl má nejen detoxikační a protistresové účinky, ale má vynikající účinky ve zlepšování nálady.


Tequila Sunrise - sůl života


 
Po krátkém "predpotení" - přičemž se ve vzduchu sauny vznáší povzbuzující aroma Tequily - hosté vtírají do zpocené pokožky jemnou himalájskou sůl, kterou jim nabízí mistr sauny. Himálajská sůl používaná jako přirozený tělový peeling zbavuje pleť odumřelých buněk podkoží, čímž bude naše pokožka zdravější. Sůl aktivuje naše potní žlázy, tím zvyšuje detoxikaci. Obsahuje mnoho stopových prvků a minerálních látek, které se do pokožky snadněji vstřebávají přes rozšířené póry.
Tequila Sunrise sauna Seana obnovuje, zpevňuje pokožku a snižuje stopy celulitidy.
 

After Eight - máta buzení podvečerních usmyslí 


První polití večerního kouzelného koupele s aroma máty a čokolády zamíří na smysl. Ochladzujúcimi a čistícími účinky máty se osvěží dýchací cesty a smysl. Vůně čokolády uvolní endorfiny, hormon štěstí, přičemž mistr sauny svojí vlajkou neustále míchá horký vzduch.


Pina Colada - sauna seance v tropické náladě
 

Po veselém představení břišního tance program pokračujeme v sauně, kde vytvoříme horkou, tropickou atmosféru. Charakteristická aroma bílého rumu se mísí se svěží vůní jižního ovoce. Zesiluje náš imunitní systém a zlepšuje náladu, navíc mistr sauny se stará o nezapomenutelnou náladu, kterou korunuje čerstvý ananas posypaný kokosem.

Chocolatte flip - sladký pocit (parní sauna) 

 

Na rozdíl od ostatních seancí tento program se neodehrává ve finské sauně, ale v parní sauně při teplotě 45 ° C. Hosté si na tělo natírají čokoládový krém, který se v teple a při vysoké vlhkosti roztaje a vstřebává přes pokožku. Svou chutnou vůní nás omámí, vyzvedne nás ze šedé každodennosti. Čokoláda obsahuje kakaové máslo, které díky vysokému obsahu antioxidantů výborně zabraňuje stárnutí pokožky. Očividně zlepšuje kvalitu unavené a poškozené pokožky.
 

Yoghurt Dream - Jogurtová pára (parní sauna)

 

Tento program patří mezi programy aktivní péče o pleť, odehrává se v parní kabině. Po několikaminutovém predpotení - obklopeni Aroma medu a vanilky - mistr sauny vlije malé množství medového jogurtu do rukou hosty, co během seance nanášejí na svou pokožku. Vlivem tepla a živé kultury v jogurtu se pokožka stává hedvábně jemnou a zdravě vypadající. Vynikající program na hodné ukončení sobotního večera.

cz hu de en at sk