Stáhnout (PDF)

Sauna ve vinohradnictví


Sauna ve vinohradnictví, vinaři v sauně

 

Jak se spojuje vinohradnictví a sauna?

Na první pohled se nám může zdát, že mezi vinohradnictvím a saunou neexistuje nic společného ... Společných bodů je přesto hodně!

Prvním a asi nejstarším společným bodem vinařství a sauny je právě dřevo. Proces takzvaný thermowood, kterým se zpevňuje dřevěný obklad sauny, vynalezli právě vinaři. Konečky vinných rév byly zpracovány horkou párou na teplotě, která ještě nezničila dřevo, tím zajistily, aby dřevo dlouho zachovalo svou strukturu a svou funkci. Totéž platí i pro dřeva do sauny. Nejvhodnějším dřevěným materiálem pro stavbu venkovních saun je tepelně zpracována olše nebo kanadský červený cedr. iSauna sauna manufaktura používá pouze prvotřídní dřevěné materiály pro sauny.

Sauna a vinohradnictví další společný - zdraví. V dnešní době je již každému známým faktem, že denní konzumace dobrého vína má blahodárné účinky na srdečně-cévní soustavu a na celkové zdraví. Totéž platí i pro sauny. Týdně pár pochodů v sauně pomáhá v zachování zdraví, případně v léčení již existujících chorob.

Víno pomáhá při relaxování, spojuje lidi a zpevňuje dobré vztahy mezi lidmi. Víno může hrát hlavní roli i ve výletech, ve schůzkách přátel, v rodinných a jiných událostech. Podobně i sauna může být důležitou součástí našeho každodenního života.

Sauna Vám zrelaxuje tělo po sklizni. Sauna pomáhá svalům v rychlejší regeneraci, a tím zvyšuje zatížitelnost. Existuje lepší pocit, než po náročném vinobraní si užívat saunování a přitom se kochat v disciplinované vinici bez hranic? V sauna domku iSauna sauna manufaktury si může každý odpočinout po námahách vinobraní.

Sauna domek umístěný ve vinohradnictví je ideálním doplňkem vinařské turistiky nebo teambuildingů. V sauna domečku si mohou společně užívat saunování přátelé, známí, členové rodiny nebo kolegové, přičemž v dobré náladě vzpomínají na události a zážitky dne. Kombinovaný sauna domek je perfektním závěrem vinné turistiky, ochutnávky vín, výletů nebo tréninků.

Kombinovaný sauna domek maximálně vyhovuje všem požadavkům. V kombinovaném sauna domečku najdeme funkce infrasauna, finská sauna, parní sauna a himálajská solná terapie. Kromě toho součástí sauna domku jsou sprcha se šatnou, oddechový prostor, kuchyňka s jídelnou, televizor a posuvné skleněné dveře.

Pokud vstoupíme do sauna domku, první, co vidíme, je pohodlná šatna, jejíž příjemnou atmosféru zajišťuje hvězdná obloha. V šatně sauna domku se nachází sprcha, po saunování se můžeme hned osprchovat.

Vedle šatny sauna domečku najdeme kuchyňku s malou ledničkou, která je vhodná k posezení s přáteli a rodinou. V prostorné jídelně a odpočívadle si každý najde své pohodlí.
V tomto sauna domku hrají světla důležitou roli. Oranžový odstín himalájské solné stěny obsahující 84 minerálních látek se nádherně splývá s ledovým náladovým osvětlením pod lavicemi. Hra plamenů imitování krbu uklidňuje, hlavně když ji sledujeme během saunování.
Opravdovým unikátem sauna domku je vestavěný Smart televizor, který kromě sledování filmů umožňuje surfování na internetu, přečtení mailů, případně jednání.

Žádejte si naši individuální cenovou nabídku a zdokonalte si své vinohradnictví exkluzivním sauna domečkem!

Ve víně je pravda ... v sauně je zdraví ...

cz hu de en at sk